Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
CİLT İHTİYACINIZA GÖRE HANGİ TONİĞİ KULLANMALISINIZ?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Losyon & Tonik

CİLT İHTİYACINIZA GÖRE HANGİ TONİĞİ KULLANMALISINIZ?

 • Haziran 29, 2020

Makyajınızı temizledikten ve cildinize uygun temizleme jeli ile yüzünüzü yıkadıktan sonra tonik kullanmanız gerekir demiştik. Tonik her zaman cilt temizliğinden sonra kullanılan ikinci adımdır. Tonikler, kuru ve yağlı ciltler için olmak üzere cilt tiplerine göre ayrılır. Sizin toniğiniz hangisi acaba?
 

20’li yaşlardakiler MUTLAKA bu tonikleri kullanmalı!
 

Shiseido Ibuki Softening Concentrate, cilde ihtiyacı olan tüm nemi sağlar. Cilde hızlı ve kolayca nüfuz eden jel yapıda konsantre yumuşatıcıdır. Daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilt yaratmak için anında etki gösteren bileşenler içerir. Cildi çiğ tanesi yumuşaklığında bırakır.

 

Nars Multi-Action Hydrating Toner, gözeneklerin görünümünü düzelterek cildi anında nemlendiren çift etkili toniktir. Alkolsüz formülüyle cildi nazikçe soyarken cilt tonunu eşitler, cildi pürüzsüzleştirir ve gözeneklerin görünümünü küçültür. Aynı zamanda cildin ışığını ortaya çıkarır. Çünkü ‘Light Reflecting Complex’ teknolojisini içerir. Böylece cildin ışığını ortaya çıkarır, aydınlık ve parlak bir cilt yaratır. Her yaştan kadına ve tüm cilt tiplerine uygundur.

 


Genç, problemli ve yağlı ciltler için OLMAZSA OLMAZ bir tonik

 

Shiseido Pureness Balancing Softener, sivilcelenmeye yatkın yağlı ve karma ciltlere yumuşaklık ve nem kazandıran alkolsüz losyondur. Ciltteki sebum fazlasını alır ve cildin yağ dengesini sağlar. Cildin mat görünmesini sağlar. Bu yumuşatıcı losyon, cildi hafifçe nemlendirir ve cilde muhteşem bir pürüzsüzlük kazandırıp rahatlık verir. Siyah nokta oluşumunu önlemeye yardımcı olur.


30’lu yaşların TÜM İHTİYACINI karşılayan tonik
 

Shiseido Concentrated Balancing Softener, cilde anında nüfuz ederek nemlendirir, ciltte daha önce görülmemiş bir esneklik hissi yaratır. Cilt dokusunu dramatik bir şekilde iyileştirerek belirgin gözeneklerin görünümünü en aza indirir. Yaşlanma belirtileriyle savaşarak cildinin doğal güzelliğini ortaya çıkarmak isteyen 30’larından itibaren tüm kadınlar için uygundur.

 


40’lı yaşlar için VAZGEÇİLMEZ tonikler
 

NORMAL/KARMA CİLTLER

 

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Balancing Softener, ciltteki yaşlanma belirtilerine etkili bir şekilde meydan okuyan tonik losyondur. Cilde yumuşaklık ve esneklik katarak ciltteki çizgilerin görünümünü azaltır. Zengin nemi 24 saat sürer; pürüzlü, sert cilt yüzeyini onarmaya yardım eder. 

Temel cilt sorunu kırışıklık ve kuruluk olan kadınların sağlıklı, taze ve yaşlanma belirtilerinden uzak bir cilde kavuşmasına yardımcı olur. 

 

KURU CİLTLER

 

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Balancing Softener Enriched: Bu muhteşem losyon cildi cömertçe nemlendirerek, cildin hızla yeniden yapılanmasına yardımcı olur. Kırışıklık oluşumunu tetikleyen enzim hasarını azaltarak genç cilt oluşumunu destekleyen Mukurossi Chirorella ve Gambir özleriyle formüle edilmiştir. 

 

Süper Bio-Hyalüronik asit N ve kolajen üretimini teşvik eden Hydroksiprolin sayesinde mevcut kırışıkların görünümünü azaltır ve her geçen gün cilde gençlik dolu görünüm kazandırır. 

 


50 yaş ve üstü için OLMAZSA OLMAZ bir tonik
 

Shiseido Benefiance Nutri Perfect Pro-Fortifying Softener, olgun ciltler için özel tasarlanmış son derece etkili bir yumuşatıcı losyondur. 50’li ve 60’lı yaşlarında hormonal değişikliklerle bağlantılı olarak kırışıklık, renk ve sıkılık kaybı gibi sorunlar yaşayan kadınlar için idealdir.

Hormonal değişiklikler cildin gücüne ve elastikiyetine karşı savaş açtıktan sonra olgun ciltlerin ihtiyaç duyduğu saf besinleri sunar. Çığır açan Nutrition Infusing Teknolojisi, hücrelerin kaybettiği canlılığı ona yeniden kazandıran ve cildin serbest radikallere karşı korunmasına yardımcı olan Carnosine DP'nin bol miktarda cilde nüfuz edilmesini sağlar.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ