Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
DAHA KIVRIK KİRPİKLER İÇİN İZLENMESİ GEREKEN 3 ADIM
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
CLIMAX MASCARA
NARS
Maksimum Hacim Veren Maskara
1.420,00 TL

Kirpikler

DAHA KIVRIK KİRPİKLER İÇİN İZLENMESİ GEREKEN 3 ADIM

 • Temmuz 04, 2020

Her kadın kirpikleri ne kadar sık ya da uzun olursa olsun, bakışlarına derinlik kazandırmak için hep daha fazlasını ister. Kimisine sadece maskara kullamak yeterken, kimilerine daha fazla takviye gerekebilir.
Peki, kirpiklerinizi nasıl daha gür ve daha kıvrık göstereceksiniz?

Kirpikleri daha kıvrık nasıl gösterebiliriz?

1) Kirpik kıvırıcılardan genelde hoşlanılmaz, kullanımı zor gelir. Ama aslında çok kolaydır, biraz pratik ile rahatça kullanabilirsiniz. Bu şekilde, hayran olunası kirpiklere sahip olacaksınız. Deneyin! İnanın, yarattığı etkiyi görünce bir daha vazgeçemeyeceksiniz.
Shiseido Eyelash Curler bu konuda en iyisidir. Kirpikleri kırmadan, bükmeden kıvırırken asla zarar vermez. Üstelik en kısa kirpikleri dahi etkili şekilde kıvırır.
İlk önce kuru ve temiz kirpiklere kirpik kıvırıcıyı uygulayın.

Shiseido kirpik kıvırıcı

2) Shiseido Nourishing Mascara Base, maskaranın kirpiklere verdiği etkiyi güçlendirir. Her bir kirpiğin hacmini, uzunluğunu ve kıvrımını arttırır. Çarpıcı bir şekilde maskara görünümünü yoğunlaştırarak eşsiz bir etki yaratır.
Nourishing Mascara Base’i maskaradan önce kirpiklerinize dipten uca doğru baz olarak uygulayın.

3) Kirpiklerinizi maskara uygulamadan önce mutlaka kıvırın. Kirpiklerinizi maskara uygulandıktan sonra kıvırmaya çalışırsanız, zayıflamalarına ve maalesef zarar görmelerine sebep olabilirsiniz. Kıvırma işleminden sonra ise maskara bazını sürün. Maskara bazı, kirpikleri uzatır ve fiber elyaflarla zenginleştirildiği için kirpikleri gür ve sık gösterir.

Nars climax Mascara

Ardından Nars Climax maskara ile kirpiklerinizi boyayın. Bu maskara topaklanma, akma, bulaşma yapmadan çok uzun süre kirpiklerde kalıyor. Kirpikleri hem uzatıyor, hem hacimli gösteriyor hem de kıvırıyor. Bir maskaradan daha fazla ne beklersiniz ki zaten?

İşte, etkileyici ve dramatik görünümlü kirpiklere ulaşmanın adımları bu kadar basit! Nars climax maskara nasıl uygulanır merak ediyorsanız, sevgili Kürşat Akcebe'nin uygulama videosu ile tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ