;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
EYVAH! GECE MAKYAJIMLA UYUYAKALDIM, SABAH CİLDİME NASIL BİR BAKIM YAPMALIYIM?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Makyaj Temizleme

EYVAH! GECE MAKYAJIMLA UYUYAKALDIM, SABAH CİLDİME NASIL BİR BAKIM YAPMALIYIM?

 • Temmuz 14, 2020

Makyajla uyumak hiç iyi bir fikir değil! Ama çok yorgun olduğumuz zamanlarda makyajla uyuyakalma ihtimali hepimizin var ne yazık ki... İnsanlık hali, olabilir! Böyle gecelerin sabahında yüzümüzü iyice temizleyip, mümkünse kil maskesi uygulamalı ve iyice nemlendirmeliyiz. Çünkü cildimiz makyajla uyuduğumuzda daha çok kurumaya meyillidir.

 

 

İşte, gece boyu yıpranan cilt için sabah yapabilecekleriniz:

 

- Nemlendiren temizleyici: Nars Gentle Cream Cleanser, makyajı ve kirleri temizlerken, cildin nem dengesinin korunmasına yardımcı olan hafif, kremsi bir temizleyicidir. Monoï yağı, yaban gülü özü ve papatyayla zenginleştirilmiş olduğundan, ciltte yumuşak bir his ve ışıltılı bir görünüm bırakır. Cildi yıpratmadan nazikçe temizler ve aynı zamanda cilde bakım yapar. 

 

- Nemlendiren tonik: Shiseido Ibuki Softening Concentrate, cilde ihtiyacı olan tüm nemi sağlar. Daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilt yaratmak için anında etki gösteren bileşenler içerir. 

 

- Kil maskesi: Shiseido Purifying Mask, fazla yağ da dahil olmak üzere cildi matlaştıran pürüzleri kirli gözenekleri, yüzeydeki yağı ve kirleri hedef alır. Cilt gözle görülür bir şekilde arınmış ve berrak görünümlü hale gelir.
 

 

- Aydınlatıcı nem maskesi: Nars Aqua Gel Luminous Mask, cilde yüksek oranda nem sağlayan aydınlatıcı maskedir. Işığı yansıtan özel bir kompleks içerir. Bitki içerikleriyle zenginleştirilmiştir. Bu maskeyi cildinizi iyice temizleyip arındırdıktan sonra cildin ışığını ortaya çıkartmak için kullanabilirsiniz. Cildi yormaz.

 

- Cildi aydınlatan nemlendirici: Shiseido Glow Revival Cream, eşit olmayan cilt tonundan başlayarak çoklu cilt problemlerini çözen, cilt yenileyici ve aydınlatıcı kremdir. Kızarıklık, koyu halka ve belirgin gözeneklerin görünümü minimize olur. Cilde müthiş bir ışıltı ve 24 saat boyunca nem verir. 

 

- Ani beliren sivilce gibi problemlere karşı: Shiseido Ibuki Multi Solution Gel, acil cilt bakımı için çok amaçlı konsantre jeldir. Hava kirliliği, dengesiz rejim, uykusuzluk, strese karşı cildi korur. Kuruluk, pürüzler, sivilce, fazla yağlanma, yorgunluk gibi cilt sorunları üzerinde etkilidir. Problem olan yere lokal olarak uygulayabilirsiniz ya da tüm yüze. Makyaj üstünden bile uygulanabilir.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ