;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
GÜNLÜK ŞEHİR HAYATINDA NASIL BİR GÜNEŞ KORUYUCU SEÇMELİYİZ?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
URBAN ENVIRONMENT AGE DEFENSE OIL-FREE SPF30
SHISEIDO
Cildi UV Işınlarına Karşı Koruyan & Yaşlanma Karşıtı Günlük Güneş Kremi SPF30 - Yağsız
1.750,00 TL

Güneş

GÜNLÜK ŞEHİR HAYATINDA NASIL BİR GÜNEŞ KORUYUCU SEÇMELİYİZ?

 • Mart 28, 2022

Güneş koruyucular artık günlük rutinimizin vazgeçilmezi. 

Sadece yaz aylarında, tatillerde ya da güneşlenirken değil her mevsim günlük hayatımızda güneş koruyucu kullanmamız gerektiğini biliyoruz. Çünkü cildi güneşin zararlı etkilerinden korumamız cildimizin hem bugünü hem de yarını için oldukça önemli. Daha sağlıklı, daha genç bir cilde sahip olmanın anahtarı da diyebiliriz. Nerede olursanız olun, UV ışınları her yerde.

Güneş koruyucu ürünümüzü seçerken bazı soru işaretlerimizde olmuyor değil. Özellikle şehir hayatında günlük kullanacağımız güneş koruyucu ürünlerimizi seçme konusunda biraz zorlanabiliyor ve endişelenebiliyoruz. Aslında günlük bir güneş koruyucu seçerken dikkat edilmesi gereken çok basit adımlar var. İlk olarak elbette SPF, günlük hayatımızda cildimizi iyi bir şekilde korumak için ideal SPF30 olmalı. Ve sadece cildimizi güneşin zararlı etkilerine karşı değil, çevre kirliliğine karşı da koruması dikkat edilmesi gereken başka bir konudur. Çünkü çevre kirliliği de en az güneş ışınları kadar cildimize zarar verir. Günlük hayatımızda kullanacağımız için, makyaj öncesi kullanımına uygun olması, ciltte ağırlık yapmaması, cildi gün boyu nemli tutma özelliğine sahip olması da arayacağımız ve dikkat etmemiz gereken diğer adımlar. 

Endişelenmeyin… Artık tüm bu özelliklere sahip günlük şehir hayatı için güneş var.

Shiseido bilim adamlarının çığır açan araştırması, cildinizi yalnızca korumakla kalmayıp güzelleştiren güneş korumasını ortaya çıkarttı.

Shiseido araştırmacıları tarafından özel olarak geliştirilen URBAN ENVIRONMENT AGE DEFENSE SPF30 UV ışığının bir kısmını güzellik ışınlarına dönüştürür. 

Peki, gelin URBAN ENVIRONMENT AGE DEFENSE SPF30 yakından inceleyelim. 

Nedir ve Ne yapar?

URBAN ENVIRONMENT AGE DEFENSE SPF30: 

•    Yaşlanma karşıtı, yağsız, hafif, günlük güneş kremi şehir hayatı için ideal olarak formüle edilmiştir. 

•    UV ışınları, kuruluk ve hava kirliliği dahil olmak üzere dış saldırganlara karşı olağanüstü koruma ve nemlendirme sağlar.

•    Yaşlanmaya karşı daha dirençli bir cilt için çevre kirliliğine karşı koruma sağlayan, hedefe yönelik bileşenlerden oluşan güçlü bir komplekse sahiptir. 

•    Özel SUN DUAL CARE™ teknolojisi, cildi güzelleştirmek ve yaşlanma belirtilerini azaltmak için UVA'nın bir kısmını faydalı Güzellik Işınlarına dönüştürür.

•    SUPERVEIL-UV 360™ teknolojisi ile cildi hem günlük UVA hem de UVB ışınlarından her açıdan korur.

Özel teknoloji ve içerikleri ile şehir hayatı için formüle edilen bu eşsiz ürün sayesinde güneş ışınları cildinize artık asla zarar veremez, aksine cildinize yaşlanma karşıtı faydalar sunar.
 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ