Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
HER AN HER YERDE: EN İYİ SEYAHAT MAKYAJ ÇANTALARI
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürünler
BEAUTY VERSATILE BAG
BEAUTY INSIDEOUT
Profesyonel Seyahat & Makyaj Çantası - 4 Bölmeli
1.145,00 TL 973,25 TL
BEAUTY MIDDLE BAG
BEAUTY INSIDEOUT
Şeffaf Güzellik & Makyaj Çantası – Orta Boy
385,00 TL 327,25 TL
BEAUTY PARTNER BAG
BEAUTY INSIDEOUT
Şeffaf Güzellik &Makyaj Çantası – Çok Yönlü Dikdörtgen
445,00 TL 378,25 TL
BEAUTY MAXI TRAVEL BAG
BEAUTY INSIDEOUT
Su Geçirmez Çok Yönlü Güzellik & Seyahat Çantası
765,00 TL 650,25 TL
BEAUTY TRAVEL BAG
BEAUTY INSIDEOUT
Şeffaf Çok Yönlü Güzellik & Seyahat Çantası
675,00 TL 573,75 TL
BEAUTY TRIO BAG
BEAUTY INSIDEOUT
Üçlü Makyaj & Güzellik Çantası Seti
1.155,00 TL 912,00 TL
BEAUTY COMPLETE BAG
BEAUTY INSIDEOUT
Makyaj & Güzellik Çantası Seti
4.710,00 TL 3.721,00 TL

Makyaj

HER AN HER YERDE: EN İYİ SEYAHAT MAKYAJ ÇANTALARI

 • Kasım 07, 2023

Gerek makyaj gerekse de saç ve cilt bakım ürünlerinizi seyahat esnasında düzenli şekilde yerleştirmek istediğiniz noktada, sizin için bir araya getirdiğimiz makyaj çantalarına mutlaka göz atın!

İster bir iş gezisi için olsun isterse de tatil amaçlı bir seyahat… Şampuandan nemlendiriciye, cilt temizleyicilerden serumlara, fondötenden güneş kremine yanınızda bulundurmanız gereken şeylerin sayısı hiç de az değil. Üstelik bunlar, gerekli ihtiyaçlar arasında. Yani bundan çok daha fazlasını da yanınızda götürmek isteyebilirsiniz.

Özenle aldığınız saç, cilt bakım ve makyaj ürünleri ise evde bulunan eski çantalarla seyahat etmeyi pek de hak etmiyor. Üstelik çoğu yeteri kadar korunaklı olmadığı için, akma ihtimaline karşı bavulunuzu da koruyamayabiliyor. O halde henüz kendinizi seyahatler için bir çanta edinmediyseniz, farklı boylardaki bu önerilerimiz işinizi kolaylaştıracak.

Beauty Insideout - Beauty Versatile Bag
Özellikle makyaj malzemelerinizi düzenli bir şekilde taşımak istediğiniz zaman, Beauty Versatile Bag bunu hayata geçirmenizin yolunu sunuyor. Çünkü içerisinde 4 şeffaf bölme bulunduğun için ürünlerinizi kategorilerine göre de ayırabiliyorsunuz. Katlamalı olduğu için özellikle seyahatlerde kullanılması için tasarlanan çanta, sadece kozmetik değil aksesuarlarınızı taşımak için de biçilmiş kaftan!

Beauty Insideout - Beauty Middle
Parfüm, vücut ve saç bakım ürünleri, el kremi, diş fırçası, diş macunu, tarak gibi seyahatlerde mutlaka yanınızda olması gereken malzemelerinizi bu makyaj çantasında rahatlıkla saklayabilirsiniz. Şeffaf olduğu için aradığınız her şeyi içerisinde kolaylıkla da bulabilirsiniz. Orta boy olduğu için çantada veya bavulda malzemelerinizi en konforlu şekilde saklar.

Beauty Insideout - Beauty Partner
Sadece seyahatlerinizde değil, günlük hayatta da kullanabileceğiniz bu çanta, çok fazla ve farklı çeşitte ürünü muhafaza edebilecek durumda. Kozmetik malzemelerinden ofis malzemelerinize kadar birçok eşyayı saklamak için kullanabilirsiniz.


Beauty Insideout - Beauty Maxi Travel
Hacimli içi ve büyük boyu sayesinde tam da uzun seyahatlerin vazgeçilmezi olabilecek bir çanta Beauty Maxi Travel… Su geçirmez olduğu için tüm ürünlerinizi güvenle içine yerleştirebilirsiniz. Bu özelliği sayesinde kitaplarınızı, iPad ve notebook’unuzu korumak için de tercih edebilirsiniz. İsterseniz bavul içinde eşyalarınızı organize etmek için de son derece kullanışlı olacaktır. 

Beauty Insideout - Beauty Travel
Oldukça fonksiyonel olmayı başaran bir başka makyaj çantası önerimiz daha var. İçerisine cilt bakımından makyaja, parfümden kişisel eşyalarınıza kadar pek çok şeyi yerleştirebilirsiniz. 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ