Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • 0
ÜRÜNLER
 • {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Cilt Bakım

HER CİLT TİPİYLE DOST MASKE: WASO SLEEPING MASK

 • 01.06.2020


Mevsim geçişleri, stres, beslenme tarzı kısaca yaşam koşullarının değişken ve zaman zaman olumsuz koşulları cildi çok fazla negatif etkiliyor. Kuruluk ve matlık, cildin ilk isyanı oluyor ve devamı başka pürüzlere de yol açıyor. O yüzden cildi neme doyuran, rahatlatan ve matlığını alıp canlandıran, parlaklık veren bir ürün kullanmanız, bakım rutininizin en temel koşulu oluyor.

Hepimizin bildiği ve cilt uzmanlarının da sık sık söylediği gibi cilt kendini uykudayken yeniliyor. Bu sebeple özellikle geceleri yaptığımız cilt bakımı maskesi son derece önem arz ediyor. İşte, burada devreye Shiseido Waso Beauty Sleeping Mask giriyor.


Birçok marifeti olan bu gece güzellik maskesi, her kadının cilt bakım rutininde mutlaka olması gereken bir maske. Bu maskenin tutkunlarının bir bildiği olmalı, değil mi?

 

Sivilce asla yapmaz

 

- Her cilt tipiyle dost. Yaş ve cilt tipi gözetmeksizin bu maskeyi herkes kullanabilir.

- Sivilceye ve siyah noktaya asla sebep olmaz.

- İstediğiniz sıklıkta uygulayabilirsiniz. İsterseniz haftada 1-2, isterseniz gün aşırı. Maskenin 55 kullanımlık ölçüsü var.

 

Cildi çiğ tanesi kadar taze görünümlü yapıyor

 

- Gece uyumadan önce sürüp yatıyorsunuz ve sabah uyandığınızda cildiniz nemli, yumuşak ve taze oluyor. Dolayısıyla böyle bir cildin üzerine yapılan makyaj da çok daha mükemmel görünüyor.

- Bazı yoğun formüllü nemlendirici maskeler cilde ağır gelebilir ya da cilt üzerinde kalın durabilir. Ancak bu ürün zengin içerikli olmasına rağmen çok hafif jel formuna sahip olduğundan ciltte ipeksi bir his bırakıyor.


Etken maddesi YUZU ile cildi yeniden şarj ediyor

 

- Cilde nem ve canlılık depolayan bu maskenin içerisinde havuç hücreleri var. Bu havuç hücreleri özleri bozulmadan ürün içeriğine özel bir teknoloji ile ekleniyor. Bu bakımdan özlerin cilde faydası maksimum düzeye çıkıyor.  

- Maskenin asıl etken maddesi ise Japonya'ya özel bir bitki türü olan Yuzu.

Yeşil renkli Yuzu bitkisi, cildi adeta yeniden şarj etmek için doğasından gelen özel bir güce sahip. Cildi aydınlatıyor. Taptaze ve canlı yapıyor.

 

Göz çevresine bile uygulanabiliyor

 

- Jel maskenin içinde C ve E vitaminleri, güçlendirilmiş besin maddeleri ve sakinleştirici çiçek kokuları var. Bu çiçek kokusu Shiseido'ya özel aromakoloji teknolojisinden ileri geliyor. Böylece sadece cildinize değil, duyularınıza da hitap ediyor.

Maskenin bu özel ve güzel kokusunun rahatlatıcı ve sakinleştirici etkisinden yararlanmak için uygulama esnasında kokuyu derin derin içinize çekmenizi tavsiye ederiz...

- En güzel yanlarından biri de, göz çevresine uygulanabilen bir maske olması. Yüzünüze uygulama yaparken göz çevrenizin de üzerinden hafifçe geçebilirsiniz. Yorgun görünüme çok iyi gelir. 

 

Siz hiç bu özelliklerin tümüne sahip başka bir maske daha gördünüz mü?

 

- Tüm bu özelliklerinin yanı sıra maske, uygulamadan 18 saat sonra bile cilt üzerindeki nem etkisini koruyor. 

- Paraben ve yağ içermiyor.

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ