Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
İDDİALI KAŞLAR İÇİN HİÇ DUYMADIĞINIZ 4 KURAL!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
FULL LASH SERUM
SHISEIDO
Kaş & Kirpik Güçlendiren ve Hacim Artıran Serum
3.250,00 TL

Göz Makyajı

İDDİALI KAŞLAR İÇİN HİÇ DUYMADIĞINIZ 4 KURAL!

 • Temmuz 11, 2020

Cara Delevingne’ın kaşları, kalın kaş modasını da kendisiyle beraber geri getirdi. Siz de kaşlarınızı Cara gibi dikkat çekici yapmak için daha önce hiç duymadığınız bu kuralları dikkatle okuyun.
 

1) Daha net ifadeler için kalem; doğal görünüm için kaş jeli kullanın: Jel formundaki kaş şekillendiriciler, kalemden daha yumuşak ve daha doğal bir ifade verir. Kalem sevenler Shiseido'nun Naturel Eye Brow Pencil kaş kalemini, jel severler ise Nars Brow Gel'i kullanabilirler. Maskara formundaki bu jel, kaşları tarar ve sabitler. 

2) Fırçayı bastırmayın: Kaş farını veya jelini sürerken kullandığınız fırçayı sadece kıllara gelecek şekilde değdirin, cildinize değmesin. Fazla bastırdığınızda kaşlarınızın ifadesi çok sert ve yapay görünümlü olacaktır. Make Up For Ever Aqua Brow Kit kaş jeli ile hayalinizdeki kaşlara kavuşmanız sadece birkaç dakika alır; oldukça pratik ve kolay kullanımlıdır.


3) Kaşlarınızı besleyin ve güçlendirin! Ever, doğru duydunuz. Kaşlarınız için besleyici ve güçlendirici bir serum kullanırsanız, kaşlarınız daha dolgun ve gür gözükür. Shiseido Full Lash Serum ile kaşlarınıza gereken ilgili gösterebilirsiniz.

4) Renkleri karıştırın. Doğal bir görünüm elde etmek için en iyi yol, renkleri karıştırmaktır. Kaşların merkezinde ince bir çizgi koyu gölge kullanın. Sonra uçlarına doğru açık gölge kullanın. Nars Brow Perfector'un açık ve koyu 2 rengi ile bunu yapabilirsiniz.

İşte, hiç düzeltilmemiş gibi  görünen mükemmel kaşların 4 sırrı bu kadar!


Ünlü makyaj artisti Hamiyet Akpınar, kaş şekillendirmenin püf noktalarını uygulamalı olarak anlatıyor! Diğer videomuzda ise Make Up For Ever Pro Sculpting Brow 3'lü kaş şekillendirme kalemi ile kaşlarınızı en doğal şekilde nasıl biçimlendireceğinizi görebilirsiniz.
 

 

 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ