Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
KIŞ MEVSİMİNE EN ÇOK YAKIŞAN ODUNSU PARFÜMLER
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
THE OMNISCIENT MR THOMPSON
PENHALIGON'S
Eau De Parfum- Çiçeksi Odunsu
11.900,00 TL
HALFETI CEDAR EDP 100ML
PENHALIGON'S
Eau De Parfum - Oryantal Odunsu
10.900,00 TL
THE INIMITABLE MR. PENHALIGON EDP 75 ML
PENHALIGON'S
Eau De Parfum- Odunsu Oryantal
11.900,00 TL

Parfüm

KIŞ MEVSİMİNE EN ÇOK YAKIŞAN ODUNSU PARFÜMLER

 • Haziran 26, 2020

Soğuk havaların en güzel yanının, yoğun ve kalıcı kokuları istediğimiz kadar deneyimlememiz olduğunu düşünüyoruz. Yazın daha enerjik ve hafif kokulara yönelirken, havalar soğuyunca daha dikkat çekici ve iddialı aromalar ilgimizi çekiyor. Parfümleri de giysiler gibi düşünebilirsiniz; onların da yazı kışı, sıcak ve soğuğu var. Bu yüzden kış mevsimine müthiş yakışan odunsu parfümleri sizin için listeledik. 

Odunsu parfüm ne demek?

Sıcak notalı kokulardan oluşan parfümler odunsu koku ailesine girer. Bu parfümlerin içeriklerinde tarçın, tütün, sandal ağacı, sedir ağacı veya zencefil notalarına rastlanabilir. Paçuli de odunsu ve baharatlı kokularda sıkça rastlanan bir içeriktir. Bu kokular daha yoğun, kalıcı ve keskin oldukları için en çok kış mevsimine yakışırlar. Yaz için ağır gelebilirler. 

Parfüm tutkunuz varsa, bu kokulardan en az birini tam da bu sıralarda denemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz! Siz hangi kadınsınız ya da hangi kadın olmak istiyorsunuz? Buna karar verin, yeter!


PENHALIGON'S THE OMNISCIENT MR THOMPSON

Penhaligon’s Mr. Thompson markanın Portraits serisine ait en yeni parfümlerinden. Portraits, İngiliz aristokrasisini mizahi bir şekilde anlatan sıra dışı ve lüks parfüm serisidir. Serideki her parfüm farklı bir karakteri simgelerken, Mr. Thompson güven verici ancak casusluk sanatında da usta biri olmayı başarıyor. Vanilya ve susam sütü ile hayata geçirilen parfüm, çiçeksi kehribar kokusu ve dumanlı notalarıyla farklı zevklere hitap ediyor. Başlıca notaları arasında ise pembe biber, süsen çiçeği ve susam tohumları yer alıyor. Çiçeksi-odunsu koku ailesine aittir.

PENHALIGON'S HALFETI CEDAR

Markanın Trade Routes koleksiyonuna ait parfümlerinden biridir. Trade Routes serisinin ilham kaynağı zaten ticari yollardır. Halfeti’nin keşfedilmemiş tepeleri Halfeti Cedar’ın esrarengiz yönüyle açığa çıkar. Penhaligon’s'ın kokuların dünyası hakkındaki bilgi birikimini sergileyen ve oryantal odunsu koku ailesine ait olan bu özel parfüm, kurutulmuş meyve, baharat ve sedir ağacı notalarına sahiptir. 

PENHALIGON'S THE INIMITABLE MR. PENHALIGON

Penhaligon’s Mr. Penhaligon EDP, markanın Portraits serisine ait parfümlerinden biri. Portraits koleksiyonu İngiliz aristokrasisine ait portreleri mizah ile anlatır. Parfüm isimleri de bu aristokratik seçkinin bir yansımasını oluşturur. Bu koleksiyonu eşsiz kılan özel şişe kapakları bakır ve altın karışımı olan 'xanac' metalinden oluşup her biri ilham aldığı kişiyi simgelemektedir. Mr. Penhaligon kapağındaki Koç figürü ile özgürlükçü ve cazibeli bir karaktere sahip. İçindeki güçlü vetiver notasıyla ferah ama aynı zamanda sıcak ve topraksı bir kokuyu temsil ediyor. 

 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ