Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
KIŞIN BRONZER KULLANMANIN PÜF NOKTALARI
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
BRONZING POWDER
NARS
Altın Işıltılı Bronz Pudra
1.800,00 TL

Bronzer

KIŞIN BRONZER KULLANMANIN PÜF NOKTALARI

 • Aralık 31, 2021

Sıcak tonları sadece yazın değil, kışın da çok seviyoruz. Peki, kışın bronzer kullanmanın püf noktaları neler?

Kış mevsimi gelince malum soğuyan hava şartlarından dolayı içimizi ısıtacak renkleri, bazen farkında bazen de farkında olmadan tercih ederiz. İşte bu sebepten makyajımızın da sıcak tonlarda ve bizi iyi hissettirecek görünümde olmasına özen gösteririz. Tam da bu sebeple kışın da bronzer kullanmaktan vazgeçemiyoruz. 

O halde bronzer uygulamanın püf noktalarını daha yakından inceleyelim:

1)    Bronzer kullanırken özellikle elmacık kemiklerimize, alın kısmına daha çok saç diplerine, hafif burun üzerine ve çenenin alt kısımlarına uygulayarak anında cildimizin sıcak ve canlı görünmesini sağlayabiliriz. Bu uygulama tekniği ile yüzünüzü boyutlandıracağınız için de ilk bakıldığında tek bir renkten ziyade iyi uygulanmış bir bronzer ve boyutlu bir görünüm göze çarpar.

2)    Bir diğer püf noktası ise dilerseniz ince bir şekilde tüm yüzünüze daha bronz görünmek üzere uygulayabilirsiniz. Bunun içinde geniş uçlu bir pudra fırçası ile uygularsanız homojen ve güzel bir görünüm elde edersiniz.

3)    Aynı zamanda bronzer’ı kontür gibi, elmacık kemiğinizin hemen altından uygulamaya başlayarak yukarıya doğru dağıtabilirsiniz. 

4)    Gözlerinizde kaş kemiğinizin hemen altına uygulayarak da göz formunuzu belirginleştirir ve gözlerinize daha kalkık bir ifade sağlarsınız. Dilerseniz burnunuza da kontür yaparak ifadenizi farklılaştırabilirsiniz.
Gördüğünüz gibi bronzer konusunda en etkili püf noktalarını uygulayarak farklı makyaj görünümleri elde edebilirsiniz. Zamansız bir bronzer ürünü makyaj çantanız için her zaman iyi bir seçim olacaktır.
 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ