;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
KUMRAL SAÇ RENGİNİN EN POPÜLER 5 TONU
PAYLAŞ

Saç

KUMRAL SAÇ RENGİNİN EN POPÜLER 5 TONU

 • Kasım 10, 2022

Doğal görünümleri sevenler için kumral saç rengi her daim favoriler arasında. İçinde barındırdığı farklı tonlar ise şans verilmeye açık.

Risksiz, herkese yakışan ve doğallığıyla ön plana çıkan kumral saç rengi, yaz ya da kış fark etmeden her mevsime uyum sağlamayı başarıyor. Sarı saç renginden sonra en çok tercih edilen renklerden biri olurken,  hem bakım yapması kolay hem de yıpranma payı daha düşük. Üstelik röfle ya da ombre gibi farklı işlemlerle birlikte hareket kazandırmak mümkün ve saçlarında minik değişimler yapmak isteyenlere güzel bir zemin hazırlıyor. Kumral saç rengi, kendi içinde de tonlara ayrılırken, sizler için en popüler 5 tonunu inceliyoruz.

Kumral saç renginin en popüler 5 tonu nedir?

Zarafeti beraberinde getiren ve kullanışlı olmasıyla sıkça tercih edilen kumral saç renginde öne çıkan farklı tonlar mevcut. İşte bunlar içinde en öne çıkanları;

Küllü kumral saç rengi

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki küllü kumral saç rengi herkese yakışabilecek bir ton. Saçlarında kızıllıktan hoşlanmayan ve turuncu yansımalarla karşılaşmak istemeyenler için devreye giren küllü kumral saç renginin bakımı da oldukça kolay. İhtiyacınız olan tek şey yıpranmalara karşı uygulayabileceğiniz bir saç maskesi. Küllü kumral saç rengi ise kendi içinde açık küllü kumral saç rengi ve koyu küllü kumral saç rengi olarak ayrılıyor.

Açık kumral saç rengi

Sarı saç rengine en yakın tonların başında açık kumral saç rengi geliyor. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, kendi saç renginizin açık ya da koyu mu olduğu. Eğer saçlarınızın renk tonu hali hazırda sarıya yakınsa, açık kumral saç rengi tam da size göre olabilir.

Bebek kumralı saç rengi

Sanki kendi saç renginizmiş gibi bir etki elde etmek isterseniz, bebek kumralı saç rengini deneyebilirsiniz. Sarıya daha yakın olan bu ton, en çok da doğallığı sevenlerin radarına takılıyor. Soğuk alt tonlu olan bebek kumralı saç rengi en çok da açık tenlilere yakışıyor.

Bakır kumral saç rengi

Bakır tonlarından hoşlanıyorsanız ve yapacağınız değişimi daha minimal ve doğal tutmak isterseniz, bakır kumral saç rengi karşınızda! İçinde hafif kızıl yansımalar bulundururken, bu sayede dinamik bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Koyu kumral saç rengi

Kumral saç renginden ve popüler tonlarından konuşurken koyu kumral saç renginden bahsetmemek olmaz. Her ten rengine yakıştığı gibi esmer ve buğday tenlilere ekstra uyum içinde hareket eden koyu kumral saç rengi, kuaför randevusu almayı da mecbur kılmıyor. 
 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ