;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
KUSURSUZ CİLT BAKIMI NASIL OLUR?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
PERFECT CLEANSING OIL
SHISEIDO
Makyaj Temizleyici Yağ
1.790,00 TL

Yaz Cilt Bakımı

KUSURSUZ CİLT BAKIMI NASIL OLUR?

 • Temmuz 11, 2020

Cildimiz her zaman mükemmel görünmeyebilir. Çünkü çevresel koşullara sürekli açık olduğundan çabuk yıpranır, pürüzlenir, lekelenir, yaşlanır. O yüzden cildimize ihtiyacı olan temel bakımı vermemiz çok önemlidir. Bu temel bakım cildimiz için kusursuz bakım rutinidir. Onu iyileştirmek ve iyi tutmak için gereken her şey bu temel rutinin içinde yer alır. 

 

Temel bakım 3 adımdan oluşur: 

 

 

1) Hazırlık 

 

- Cildi günlük rutine hazırlayın.

 

- Makyaj ve kirleri ciltten temizleyin: Cilt bakımının vazgeçilmez ve en temel ilk adımı temizliktir. Shiseido'nun çifte temizlik ritüeli ile bunu eşsiz şekilde yapın. Önce Perfect Cleansing Oil ile cildinizi masaj yaparak temizleyin ardından Cleansing Brush'ı Ibuki Gentle Cleansing Cream ile kullanarak yüzünüzü yıkayın. Cildiniz pırıl pırıl, masaj etkisi canlanmış ve taze görünecektir. 

 

- Cildin nem seviyesini arttırmak ve 24 saat nem tutulumunu sağlamak için yumuşatıcı losyon kullanın. Yumuşatıcı losyona neden ihtiyacınız var? Sağlıklı cilt şu ana faktörlere bağlıdır: Yüzeyde yeterli nem + iyi durumda bariyer fonksiyonu. Bunu sağlamak için 

Ibuki Softening Concentrate kullanın.

Bu, yoğun nemlendirme etkili konsantre tonik losyon cilde ihtiyacı olan tüm nemi sağlar. Sıradan tonikler gibi alkol içermez, cildi yıpratmaz ve kurutmaz. Aksine cildi nem ile doldurmak için hyalüronik asit ile zenginleştirilmiştir. Daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilt yaratmak için anında etki gösteren bileşenler içerir. Cilt hücrelerinin direncini ve şeklini kaybetmelerini engellemek için hücreleri optimum nemle dolduran Shiseido Ibuki Softening Concentrate sayesinde cilt mükemmel görünüme kavuşur. Sonrasında uygulanan cilt bakım ürünlerin etkililiğini arttırır. 

 

 

2) Savunma

 

- Güç aşılayın.

 

- Her türlü cilt hasarına karşı savaşması için cildin gücünü aktive etmek için Ultimune kullanın. Ultimune cildin bağışıklığını kuvvetlendirir. Cilt kalitesini geliştirir. Cilt için ideal ortam yaratır. Cildi daha güzel ve sağlıklı hale getirir. Üzerine uygulanan bakım ürünlerinin etkisini arttırır. Tüm cilt tiplerine ve yaşa uygundur.

 

3) Onarım

 

- Gündüz ve gece bakımına odaklı kremler ile cildinizi onarın.

 

Lifting etkisi için BOP LiftDynamic serisini, ışıl ışıl bir cilt için BOP Glow Revival serisini kullanın. Bu seriler serum, göz çevresi kremi ve nemlendiriciden oluşmaktadır. Çoklu cilt şikayetlerinizin tümünü karşılarlar. 

 

Destek Kuvvet: Maske
 

Günün yorgunluğundan arınıp cildinizin canlanmasını ve fonksiyonlarını yerine getirmesini sağlamak için Ibuki Sleeping Mask gece güzellik maskesinden yararlanabilirsiniz. Bu maskeyi haftada 2-3 kere yatmadan önce cildinize sürerseniz, sabah uyandığınızda cildinizin daha canlı, ışıltılı ve parlak olduğunu görürsünüz. İnce çizgiler ve koyu halkalar azalır. Cildiniz çiğ tanesi kadar yumuşak ve taze görünür.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ