Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
LİKİT ALLIK KULLANIM KILAVUZU
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
LIQUID BLUSH
NARS
Likit Allık
1.720,00 TL

Allık

LİKİT ALLIK KULLANIM KILAVUZU

 • Mart 01, 2022

Likit allıklar yazın bronz tene çok yakıştığı gibi, kış mevsiminde de soğuktan cansız ve renksiz görünen cilde canlı bir görünüm veriyorlar. Kalıcılıkları, kolay uygulanışları ve renkleri ile gerçekten sevilmeyi hak ediyorlar. 

Fondöten ile harika şekilde bütünleşip makyaja çok doğal bir görünüm veriyorlar. Üstelik likit allıklar ayarlanabilir yoğunlukta olduğundan rengin açıklığını veya koyuluğunu ayarlayabilirsiniz. Bizce her kadının makyaj çantasında en az bir likit allık mutlaka olmalı! 

Likit allık nasıl uygulanır?

Üç dakikadan kısa sürede harika görünebilirsiniz! Ürünü tek başına parmaklarınızla birkaç dokunuşta uygulayabileceğiniz gibi birkaç ipucu ile başka ürünlerle birlikte de kullanabilirsiniz. 

1) Yanaklar, gözler ve dudaklarda kullanabilirsiniz. Parmak uçlarınıza aldığınız ürünü elinizin ısısıyla eritip uygulama yaparsanız çok doğal bir görünüm elde edersiniz.

2) Cilde ışıldayan bir parıltı kazandırmak için istediğiniz fondötenin altına bu ürünü uygulayabilirsiniz.

3) Daha fazla parlaklık ve yoğunluk oluşturmak için toz allıkların altında da ürünü kullanabilirsiniz. 

4) Yoğun bir renk elde etmek için fondötenin üstünde kat kat uygulama yapılabilir.

5) Makyajsız da ürünü kullanabilirsiniz. Yanaklarınıza hafif bir renk, sadece sağlıklı bir görünüm vermek istediğinizde parmak uçlarınızla ürünü alıp yanaklarınıza hafif hafif dokunarak ürünü yayın.

Bu 4 rengi tüm cilt tonları kullanabilir. Çünkü likit allıkların en önemli özelliği, renklerin yoğunluğunun ayarlanabilir olmasıdır. Yani beyaz tenli bir kadın Orgasm’ı çok hafif uygularken, esmer tenli bir kadın aynı allığı yoğun uygular ve daha vurgulu bir ton elde edebilir.

Her renk her kadına yakışmayabilir ama her rengin birçok farklı tonu vardır ve bunun tonunu ayarlamak sizin elinizde, unutmayın. 

Orgasm likit allık

Dünyanın en çok satan ikonik allığı Orgasm’ın likit versiyonu. Cilde satenimsi pembe-şeftali bir görünüm veriyor. Yüksek etkili renk için klasik Orgasm allığın altına uygulanabilir.

Torrid likit allık

Bu allık, muhteşem bir sıcak mercan tonuna sahip. Yüze anında taptaze, adeta sağlık fışkıran bir ifade veriyor. Biz verdiği görünüme bayıldık!

Dolce Vita likit allık

Bu da ikonik kalem rujun likit allık versiyonu. Yani Orgasm efsanesi gibi bir efsane renk daha likit allık olarak yanaklarımıza dokunuyor. Çok tatlı bir gül kurusu renginde...
 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ