Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • 0
ÜRÜNLER
 • {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
NARS

MINI RADIANT CREAMY CONCEALER

Mini Boy - Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı
210,00 TL 157,50 TL
NARS

SOFT MATTE COMPLETE CONCEALER

Doğal Görünümlü Yüksek Örtücülük Sağlayan Kapatıcı
335,00 TL 251,25 TL
NARS

RADIANT CREAMY CONCEALER

Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı
345,00 TL 258,75 TL
NARS

RADIANT CREAMY COLOR CORRECTOR

Aydınlatıcı Etkili Kremsi Renk Düzeltici
330,00 TL 247,50 TL

Güzellik Trendleri

NARS RADIANT CREAMY COLOR CORRECTOR NEDİR, NASIL KULLANILIR?

 • Ekim 15, 2021

Yüzümüzdeki renk eşitsizlikleri, koyu göz halkaları bazen çok rahatsız edici olabiliyor. Peki, bunları en pratik şekilde nasıl gizleriz?

Sihirli ürün Nars Radiant Creamy Color Corector ile! Gelin bu ürünü tanıyalım… Radiant Creamy Color Corrector, yüzdeki lekeleri nötralize etmek yani renk eşitsizliklerini gizlemek üzere tasarlanmıştır. Bu yüzden renk düzeltici adını taşır ve 4 rengi vardır. Bu 4 renkten biri sizin cildiniz ile muhakkak uyumludur, açık-orta- orta koyu ve koyu olmak üzere renk çeşitleri vardır.

Göz ve yüzün tamamında var olan kızarıklıklar, koyu lekeler, sivilceleri bu ürün ile görünmez kılabiliriz.

Bu ürün renk eşitsizliklerini ‘renk’ ile kapattığı için üzerine mutlaka bir kapatıcı kullanmak gerekiyor. Nars Radiant Creamy Concealer ya da Soft Matte Complete Concealer tercih edebilirsiniz. Radiant Creamy biraz daha aydınlık bitişli iken Soft Matte kadifemsi mat bitişlidir.

Radiant Creamy Color Corectorın kullanım özelliğinden şöyle bahsedebiliriz:

•    Göz altı ve çevresi dahil oluşan renk farklılıklarını gizlemek üzere renk koyuluğunun tonuna ve yoğunluğuna göre tercih edeceğiniz corrector’ı az bir miktarda cildinize ürünün fırçası ile aktarın ve sonrasında parmaklarınızla nazikçe tampon hareketleriyle uygulayın.

•    Üzerine ise iyi bir kapatıcılık ve aydınlık bir sonuç için daha açık bir concealer rengini aktarın ve dilerseniz fırça ile veya parmaklarınızla hafifçe tampon hareketleriyle dağıtın.

•    Yüzünüzde belirlediğiniz renk farklılığını gizlemek üzere, ilk olarak yine ihtiyacınıza uygun tercih ettiğiniz corrector’ı uygulayın, sonrasında kapatıcınızı eşit bir miktarda sürün ve dağıtın.

•    Özellikle renk farklılıkları yüzümüzün elmacık kemiği hattında, dudak çevresinde, burun kenarlarında ve alın kısmında olabiliyor. Corrector’ı uygulamanın püf noktası az miktarda ve parmaklarınızla uygulamanız. Çünkü parmak ısısıyla ürünü daha kolay dağıtırsınız ve sonuç olarak da inanılmaz homojen ve doğal olur.
 

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ