;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PENHALIGON’S HALFETİ PARFÜMLERİNİ YAKINDAN TANIYIN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürünler
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürünler
HALFETI EDP 100 ML
PENHALIGON'S
Eau De Parfum - Çiçeksi Odunsu
9.580,00 TL
HALFETI EDP 30 ML
PENHALIGON'S
Eau De Parfum - Çiçeksi Odunsu
4.450,00 TL
HALFETI LEATHER EDP 100 ML
PENHALIGON'S
Eau De Parfum - Oryantal Odunsu
9.580,00 TL
HALFETI CEDAR EDP 100ML
PENHALIGON'S
Eau De Parfum - Oryantal Odunsu
9.580,00 TL

Parfüm

PENHALIGON’S HALFETİ PARFÜMLERİNİ YAKINDAN TANIYIN

 • Aralık 11, 2023

Penhaligon’s Trade Routes koleksiyonuna ait ikonik parfümlerden olan Halfeti, Halfeti Leather ve Halfeti Cedar, farklı notaları buluşturarak koku deneyimini bambaşka bir noktaya taşıyor. 

Her parfümüyle bambaşka bir yolculuk fırsatı sunan Penhaligon’s, hayat verdiği koleksiyonlarıyla da farklı hikayeler anlatıyor. Her koleksiyonun ise apayrı bir çıkış noktası ve ilham kaynağı var. Trade Routes koleksiyonu ise Penhaligon’s ailesinin en ikonik parfümlerini barındırırken, bu serinin ilham kaynağı ticari yollar… 

Mistik ve uzak topraklara yapılan yolculuk, çay, baharat, ipek, inci ve rom gibi detaylar eşliğinde, aslında bizim tanıdık olduğumuz bir kültürü yansıtıyor Trade Routes. Bu koleksiyonun ilk yıldızı Halfeti olurken, Halfeti Leather ve Halfeti Cedar ise onu takip eden diğer popüler parfümler olarak karşımıza çıkıyor. Eğer bu parfümler arasında ne gibi farklılıklar var diye merak ediyorsanız, size bunu anlatmaya geldik!

HALFETİ
Fırat Nehri’nin yakınlarında nadir bulunan kara güllere ithafen Şanlıurfa’nın Halfeti bölgesinden adını alan parfümün ağırlıklı notasını da bu sebeple gül oluşturuyor. Gülün başrolde olduğu Halfeti’nin diğer iddialı notaları arasında da bergamot ve greyfurt yer alıyor.

HALFETİ LEATHER
2015 yılında Halfeti’nin çıkmasının ardından 2019’da doğan Halfeti Leather, orijinal Halfeti’nin daha derin, sıcak ve gizemli bir hali adeta. Bu parfümde de deri kokusu hakim olsa da, Halfeti Cedar kadar yoğunluğa sahip değil. Bir kez da Halfeti bölgesinde yetişen siyah güllerin büyüsünden yola çıkılırken, bergamot, erik, yeşil ve turunçgil akorları parfüme biraz daha ferahlık katıyor.


HALFETİ CEDAR
Halfeti parfümler içerisinde en yoğun deri kokusuna sahip olan Halfeti Cedar, bu sayede geleneksel Halfeti'nin odunsu bir versiyonunu oluşturuyor. Kurutulmuş meyve, baharat ve sedir ağacı notalarına sahip parfümde ayrıca rom ve vanilya da bulunuyor.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ