;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
SAHİP OLMANIZ GEREKEN 9 ÜRÜN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürün

Makyaj Çantası

SAHİP OLMANIZ GEREKEN 9 ÜRÜN

 • Temmuz 10, 2020

Makyaj malzemelerinin de demirbaşı var elbette! Hiçbir şeyiniz olmasa bile onlar mutlaka olsun. İşte, o liste:

1.İyi bir kirpik kıvırıcı: Kirpiklerinizi kırmayan, dökmeyen aynı zamanda etkili şekilde kıvıran bir kıvırıcı.

2. Natürel yumuşak göz kalemi: Ten renginiz ve kişisel tercihinizin yanında saç ve göz renginizle uyumlu olması gerekir. Soluk kahverengi, koyu kahverengi, orta gri, koyu veya derin siyah... Çantanızda pamuk çubuklar bulundurun ki kalemi çektikten sonra yumuşatma yapabilesiniz.

3. İhtiyaçlarınıza yönelik bir maskara: Kirpiklere hacim veren bir maskara tercih edin.

4. Cımbız: Kaşlarınızı alırken veya yüzünüzdeki diğer tüyler için, rahat ettiğiniz herhangi bir cımbız olur.

5. İki farklı renk allık: Biri sizi saha sıcak ve parlak gösteren, diğeri ise heyecandan yanağınızın kızardığı gibi doğal gösteren...

6. İki farklı ton kapatıcı: Biri göz altı morlukları için şeftali-turuncu alt tonlarında. Diğeri de ten renginizde ve sorunlu noktaları kapatmak için lazım. Ten dokusunu tutturmak için kapatıcı, renkli nemlendirici ve fondöteni değişik oranlarda karıştırıp uygulayabilirsiniz.

7. 3 farklı renk ruj: Tanıdığım birçok kadında çok daha fazla çeşidi bulunsa da , çantasını hafifletmek isteyenler veya ruj trendlerinden kafası karışanlar için 3 ton ruj ideal olacaktır. Kendi dudak tenginize en yakın tondaki balm ruj ile başlayıp, saten tonda devam edip – ne mat ne de parlak olanla – ve en son sevdiğiniz renkle makyajınızı bitirebilirsiniz. Parlak pembe, turuncuya çalan kırmızı, ya da kara dut renklerini tercih edebilirsiniz.

8. Şeffaf parlaklık: Belki de dördüncü ruju taşımak sizi iyi hissettirebilir ayrıca nemli görünen dudaklar da neden iyi bir fikir olmasın? Uyguladığınız katmanların üzerine ya da direk dudağınıza uyguladığınız şeffaf bir parlatıcı size güzel bir parlaklık kazandıracaktır.

9. Kaş fırçası/kalemi/farı/jeli: Gençlik zamanımız kaşlarımızın en yoğun olduğu zamanlardır. Sabahları kaşlarınızı fırçalayıp şekil vermek isteyebilirsiniz. Ya da orta yaşta kaşları seyrek olanlar uçlara doğru kalemle şekil verebilir. Doğal görünüm kazandıran far ve jel de tercih edilebilir.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ