;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
SİVİLCEYE SEBEP OLMAYAN GÜNEŞ KORUYUCU İNCE KREMLER HANGİLERİ?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Cilt Bakım

SİVİLCEYE SEBEP OLMAYAN GÜNEŞ KORUYUCU İNCE KREMLER HANGİLERİ?

 • Haziran 27, 2020

Yağlı ve sivilce yapan cildinize sürmek isteyeceğiniz son ürün herhalde bir güneş kremidir. Ama müjdeyi verelim, son yıllarda üretilen güneş kremi ve SPF içeren kremler artık yağlı ve yoğun değil. Dolayısıyla cildinize ağır, fazla gelmesi ve siyah nokta, sivilcelere sebep olması da söz konusu değil. En azından bir kısmının. Çünkü -talebe göre- özellikle vücut için üretilen güneş koruyuculu kremler arasında yoğun ve kalın dokulu olanlar elbette var. Ama yüz için olan kremler arasında daha hafif ve daha ince olanları seçmek mümkün. 

 

Neden güneş koruyuculu krem kullanmalıyız?

 

Çok basit: Çünkü güneş ışınları cilde zarar veriyor. Güneş kremini her gün kullanmak sizi erken yaşlanmadan ve cilt kanserinden koruyacaktır. Güneş kremi her gün kullanılması gereken bir üründür. UVA ışınları araba pencerelerinden bile geçer ve cildinize işler. Etkiyi azaltmak için SPF değeri en az 15 olan ürünler tercih etmeniz gerekir. Ancak bu kremlerin cildinizde ağırlık yapmaması için yoğun dokulu losyonlardan kaçının. İnce yapılı bir kremi gerek tek başına gerekse makyaj altı olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Güneş kremi yerine SPF içeren nemlendiricileri de deneyebilirsiniz. Böylece, günlük nemlendirici ihtiyacınızı giderirken güneşten de korunmuş olursunuz.

 

 

Güneşten koruyucu ince ve hafif dokulu krem önerilerimiz:

 

Shiseido Urban Environment UV Protection Cream SPF30, UV ışınları, kuruluk ve hava kirliliği gibi zararlı etkenlerden cildi korurken nemlendiren, tüy gibi hafif günlük güneş kremidir. Uzun süreli nemlendirme özelliğiyle cildi pürüzsüzleştirir. Ciltte doğal olarak bulunan nemlendirici amino asitler içerir. UV ışınlarından kaynaklanan hasarı önlemek amacıyla Scutellaria Baicalensis özü ve mükemmel bir antioksidan etkiyle UV ışınlarının neden olduğu DNA hasarını önleyen Elma Gülü Yaprağı özü ile formüle edilmiştir. Harika bir fondöten bitişi için makyaj bazı olarak kullanılabilir. Günlük temizleyiciyle kolayca çıkar. Gözenekleri tıkamaz. Her yaştan cilt tipi kullanabilir.

 

 

Shiseido Future Solution LX Universal Defense SPF50, cildi zararlı UV ışınlarından, ışık ortamı radikallerinden ve şehrin hava kirliliğinden koruyan günlük premium savunma kremidir. Hem günlük nemlendirici, hem de güneş koruyucu görevi yapar, pratik bir üründür. İnce çizgiler, kırışıklıklar ve gözle görülebilen gözenekleri minimize eder. Koyu lekelerin oluşması engellendiğinden cilt tonu dengeli görünür. Suya dayanıklı formülüyle gün boyunca kalır. Cildi nemlendirir, pürüzsüzleştirir. Makyaj altı olarak da kullanılabilir. Fondötenin rahat uygulanmasını sağlar. Makyajın gün içinde taze kalmasını sağlar. Zamanla sağlıklı ve güzel görünen bir cilt yaratır.
 

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Day Emulsion SPF15, cildi UV ışınları gibi dış faktörlerin neden olduğu zararlara karşı koruyan emülsiyon yapıda kırışıklık karşıtı gündüz bakımıdır. Çizgi ve kırışıklıkların görünümünü belirgin bir şekilde azaltırken, gün boyunca cildin nemini korur. Cilt yaşının ihtiyacına göre 30’lu yaşların ortalarından itibaren kullanılabilir. Normal ve normalden karmaya dönük cilt tipleri ve emülsiyon yapıyı tercih edenler için ideal. 
 

 

Shiseido Ibuki Protective Moisturizer SPF15, cilt kusurlarınızı düzelten ve gelecekteki problemlere meydan okuyan çok fonksiyonlu gündüz nemlendiricisidir. Belirgin gözenekler, sivilce, akne lekeleri ve cilt sertliğinin neden olduğu eşit olmayan cilt görünümünü anında minimize eder. Pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt dokusu yaratır. 20’li yaşlarının ortalarında ve 30’lu yaşlarının ortasındaki tüm kadınlar ve cilt tipleri için uygundur. 
 

Shiseido Future Solution Total Protective Emulsion SPF15, gün içinde zarar verici, yaşlanmayı tetikleyici faktörlere karşı cildin doğal savunma faktörünü geliştiren, yaşlanmanın tüm etkilerine karşı koruyan gündüz bakımıdır. Cildi korur, besler ve nemlendirir. Cildi çeşitli çevresel streslere karşı koruyarak yaşlanmaya dayanıklı hale getirir. 30’lu yaşlardan itibaren kullanılabilir. Normal, karma ve yağlı cilt tipleri için ideal.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ