Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
SONBAHAR VE KIŞ AYLARINDA ÖNE ÇIKACAK RUJ RENKLERİ
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürünler
VELVET MATTE LIP PENCIL
NARS
Kadifemsi Mat Kalem Ruj
1.370,00 TL
AFTERGLOW SENSUAL SHINE LIPSTICK
NARS
Besleyici & Parlak Bitişli Ruj
1.520,00 TL
POWERMATTE LIPSTICK
NARS
Uzun Süre Kalıcı Mat Ruj
1.540,00 TL
AIR MATTE LIP COLOR
NARS
İpeksi Matlık & Uzun Süre Kalıcı Kremsi Ruj
1.420,00 TL
TECHNOSATIN GEL LIPSTICK
SHISEIDO
Yoğun Renkli & Nemlendirici Ruj
1.490,00 TL 1.341,00 TL
MODERNMATTE POWDER LIPSTICK
SHISEIDO
Kalıcı Kadifemsi Mat Ruj
1.490,00 TL
POWERMATTE LIP PIGMENT
NARS
Uzun Süre Kalıcı Mat Likit Ruj
1.450,00 TL
AFTERGLOW SENSUAL SHINE LIPSTICK
NARS
Besleyici & Parlak Bitişli Ruj
1.520,00 TL

Dudak Makyajı

SONBAHAR VE KIŞ AYLARINDA ÖNE ÇIKACAK RUJ RENKLERİ

 • Eylül 11, 2023

Sonbahar ve akabinde kış aylarıyla birlikte, makyaj dünyasının renk alternatifleri bir değişim gösteriyor. Biz de dudaklara hangi ruj renkleri hakim olacak incelemeye alıyoruz.

Makyaj dünyasındaki renk çeşitliliği kendini en çok da sezon değişimlerinde gösteriyor. Özellikle de rujlar söz konusu olduğunda… Yaz aylarının başlangıcında parlak pembe ya da turuncu gibi tonlar ön plana çıkarken, havaların soğumaya başlamasıyla birlikte bordo ve kırmızı gibi daha koyu ve etkileyici renkler yükselişe geçiyor. Ancak bu durum, her daim favoriler arasında yer alan nude rujların güçlü konumunu pek de etkilemiyor. O halde hadi gelin, 2023 sonu ve 2024 başında, sonbahar ve kış aylarında en çok hangi ruj renkleri tercih edilecek birlikte inceleyelim.

Canlı kırmızı
Kırmızının elbette bir sezonu yok. Yani senenin her günü mutlaka makyaj koleksiyonunuzda olmayı hak ediyor. Ancak özellikle sonbahar ve kış aylarına daha çok yakıştığını söylemeliyiz. En çok tercih edilen ruj renkleri arasında yer alan kırmızının daha canlı tonlarını ise sıklıkla göreceğiz. Mat ya da parlak bitişli olması ise tamamen sizin tercihinize kalmış. NARS Velvet Matte Lip Pencil – Famous Red mat bitiş sevenlerin hoşuna gidebilecek trend bir renk olurken, NARS Afterglow Sensual Shine Lipstick – Voltage ise parlak bitişli harika bir canlı kırmızı!

Latte dudaklar
Latte makeup trendi sayesinde bej ve kahverengi tonları da yükselişe geçen renklerden. Tüm kahve tonları sonbaharı etkisi altına almaya hazırlanırken, daha dolgun görünümlü dudaklar için yine kahve tonlarında bir dudak kalemi kullanabilirsiniz. Bu trende en çok uyum sağlayan ruj renkleri arasında bizim önerilerimiz ise;
NARS Powermatte Lipstick - No Angel
NARS Air Matte Lip Color – Morocco
Shiseido Technosatin Gel Lipstick – Playback
NARS Sheer Lipstick – Tanganyka

Olmazsa olmaz bordo
Soğuk havalar eşittir bordo demek. Sadece bir rimel, biraz allık ve bordo ruj ile birlikte sonbahar ve kış aylarına uyumlu çok pratik bir makyaj hazırlayabilirsiniz. Kendini ön plana çıkaran dudaklar da zaten sezonun makyaj trendleri arasında yer alıyor. 

Tercihinizi iddialı bordo ve mürdüm renklerinden yapmak isterseniz, Shiseido Modernmatte Powder Lipstick - Dark Fantasy, NARS Powermatte Lip Pigment - Rock With You ve NARS Powermatte Lipstick - Night Moves bunun için biçilmiş kaftan! Biraz daha soft dudaklar tercih ettiğiniz noktada ise NARS Afterglow Sensual Shine Lipstick - Show Off devreye girmeye hazır.

Nude tonlardan vazgeçemeyenler
Sezonun trend ruj renkleri arasında elbette nude tonlar da yer alıyor. Çünkü trendlerden bağımsız bir şekilde her makyaja ve mevsime uyum sağlayabilme gücünü ellerinden tutuyorlar. Nude renk ruj arayışı içerisindeyseniz, ya da koleksiyonunuza bu renklerde yeni rujlar eklemek istiyorsanız göz atabileceğiniz ruj renkleri şöyle;
NARS Afterglow Sensual Shine Lipstick - Dolce Vita
NARS Velvet Matte Lip Pencil - Good Times
NARS Powermatte Lipstick - Sweet Disposition 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ