Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
SUYA DAYANIKLI MAKYAJ NASIL TEMİZLENMELİ?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürün
EXTRA RICH CLEANSING MILK
SHISEIDO
Kuru/Hassas Ciltler İçin Köpüren Jel Temizleyici
2.250,00 TL 1.912,50 TL
DEEP CLEANSING FOAM
SHISEIDO
Lekeye Meyilli, Yağlı ve Problemli Ciltler İçin Köpüren Temizleyici
2.250,00 TL 1.912,50 TL
REFRESHING CLEANSING WATER
SHISEIDO
Alkol ve Yağ İçermeyen Makyaj Temizleme Suyu
1.690,00 TL 1.436,50 TL

Suya Dayanıklı Makyaj

SUYA DAYANIKLI MAKYAJ NASIL TEMİZLENMELİ?

 • Temmuz 16, 2020

Normal ürünlerden farklı olarak suya dayanıklı makyaj ürünlerini ciltten temizlerken makyaj temizleme yağı kullanmazsanız bu ürünleri ciltten çıkartamayabilirsiniz. Ciltten iyi temizlenmeyen makyaj ürünleri de sivilce, siyah nokta gibi cilt problemlerine kolaylıkla davetiye çıkartır. Çünkü gözenekleri tıkar.

Püf noktası: Suya dayanıklı makyajı ciltten derinlemesine arındırmanın en etkili yolu önce makyaj temizleme yağı ile makyajı ciltten kaldırmak, ardından günlük temizleyiciniz ile yüzü yıkamaktır.

Çift etkili temizlik = Kusursuz temizlik

Suya dayanıklı makyaj nasıl temizlenir?

Çift etkili temizlik, sağlıklı ve güzel bir cilt için en etkili yoldur. Yağ ile makyajı ciltten kaldırır ardından cilt tipinize uygun bir temizleyici ile yüzünüzü yıkarsanız tüm kalıntılardan ve kirden tamamen kurtulmuş olursunuz. Cildiniz tertemiz, pırıl pırıl, yumuşak ve pürüzsüz olur.

Üstelik cildiniz çok iyi temizlendiğinden üzerine uygulayacağınız kremlerin etkisini daha fazla görürsünüz.

1.Adım: MAKYAJ TEMİZLEME YAĞI

Shiseido Perfect Cleansing Oil, gözeneklerdeki temizlemesi zor ten makyajını bile etkili şekilde gideriyor. Shiseido’nun doğrudan ve etkili hızlı makyaj temizleme teknolojisini içeren bu yumuşak ve hafif yağ, suya dayanıklı makyajı bile kalıntısız temizliyor. Cildi hızlıca temizlerken yapışkanlık hissi vermiyor ve nemli bırakıyor. Kullananların bir daha asla vazgeçemediği bir temizleme yağı!

- Shiseido Perfect Cleansing Oil’i ellerinize birkaç damla dökün ve yüzünüze hafifçe ovuşturarak sürün. Cildiniz kesinlikle kuru olmalı.

- Sonra ılık su ile durulayın. Tüm makyajın ve kirin akıp gittiğini göreceksiniz.

Shiseido Perfect Cleansing Oil

2.Adım: GÜNLÜK CİLT TEMİZLEYİCİ

Cildinizi yağ ile temizleyip duruladıktan sonra köpüren bir temizleyici ile cildinizi derinlemesine arındırın. Burada önemli olan püf noktası, cilt tipinize göre seçim yapmanız.

Kuru cildiniz varsa: Shiseido Extra Rich Cleansing Milk, kuru ve hassas ciltler için tasarlanmış, ciltteki kiri ve makyajı etkili bir şekilde temizleyen jeldir. Suyla temasta köpüren, hafif bir yapıya sahiptir. Yapısı parlak, süt gibidir. Cildi nemli ve yumuşak bırakır. Japon narenciye yuzu çekirdeği ekstresi, hyalüronik asit, pirinç yağı ve saf Kirishima mineral suyu içerir. 20 yaşından itibaren kullanılabilir. Sabun içermez.

Shiseido Extra Rich Cleansing Milk

Yağlı/karma cildiniz varsa: Shiseido Deep Cleansing Foam, temiz ve pürüzsüz bir yüzey elde etmek için cildi gözeneklerdeki yağdan, kirden, makyaj kalıntılarından etkili bir şekilde arındıran köpüren yüz temizleyicisidir. Lekeye meyilli, yağlı ve problemli ciltlerin kullanımı için idealdir. Cildi taze ve pürüzsüz bırakmak için gözeneklerdeki sebum ve kirleri derinlemesine temizler. Çok etken içeriklere sahiptir. İçeriğinde sebum emici tozlar, temizleyici granüller, pirinç yağı, şakayık kökü ve saf Kirishima mineral kaynak suyu vardır. Tüm bunlar sağlıklı ve güzel bir cildi destekler. 20 yaşından itibaren kullanılabilir.

Makyajınız çıktı, cildiniz mükemmel şekilde arındı. Bundan sonraki adımları cilt bakım ritüeli olarak düşünüp uygulayabilirsiniz. Sağlık ve güzel bir cilt için harika bir reçete hazırladık size.

3.Adım: NEMLENDİRME

Cildin nem seviyesini arttırmak ve 24 saat nem tutulumunu sağlamak için yumuşatıcı losyon kullanın. Yumuşatıcı losyona neden ihtiyacınız var? Sağlıklı cilt şu ana faktörlere bağlıdır: Yüzeyde yeterli nem + iyi durumda bariyer fonksiyonu. Bunu sağlamak için Shiseido Treatment Softener kullanın.

Aksine cildi nem ile doldurmak için hyalüronik asit ile zenginleştirilmiştir. Daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilt yaratmak için anında etki gösteren bileşenler içerir. Cilt hücrelerinin direncini ve şeklini kaybetmelerini engellemek için hücreleri optimum nemle dolduran Shiseido Ibuki Softening Concentrate sayesinde cilt mükemmel görünüme kavuşur. Sonrasında uygulanan cilt bakım ürünlerin etkililiğini arttırır.

Shiseido Treatment Softener

Bu, yoğun nemlendirme etkili konsantre tonik losyon cilde ihtiyacı olan tüm nemi sağlar. Sıradan tonikler gibi alkol içermez, cildi yıpratmaz ve kurutmaz. antioksidanlar, yaşlanma karşıtı ve nemlendirici bileşenler içeren, 24 saat etkili yumuşatıcı losyondur. İnce çizgilerin görünümünü iyileştirir, cildin netliğini arttırır ve cilt dokusunu güzelleştirir. Hyalüronik asit, Hamamelis Özü, saf Kirishima mineral suyu, Lempuyang ekstresi, Mukurossi ekstresi ve Theanine özü ile formüle edilmiştir. Cildinizi nemlendirir ve cildinizi taze, nemli, sağlıklı görünen bir cilde kavuşturmak için sonraki bakımlara hazırlar.

Yumuşatıcı losyon uygulaması, cilt temizliğinden sonra ve nemlendirici/serumdan önce cildi dengelemek için Japon güzellik ritüelinde önemli bir adımdır. 20 yaşından itibaren herkes kullanabilir.

Kuru ciltler için olan versiyonu Shiseido Treatment Softener Enriched idir.

4. Adım: GÜÇLENDİRME

Şimdi cilde güç aşılama zamanı! Her türlü cilt hasarına karşı savaşması için cildin gücünü aktive etmek için Shiseido Ultimune kullanın. Ultimune cildin bağışıklığını kuvvetlendirir. Cilt kalitesini geliştirir. Cilt için ideal ortam yaratır. Cildi daha güzel ve sağlıklı hale getirir. Üzerine uygulanan bakım ürünlerinin etkisini arttırır. Tüm cilt tiplerine ve yaşa uygundur.

Shiseido Ultimune Serum

5. Adım: ONARIM

Gündüz ve gece bakımına odaklı kremler ile cildinizi onarmaya gelsi sıra...

Lifting etkisi için BOP LiftDynamic serisini, ışıl ışıl bir cilt için BOP Glow Revival serisini kullanın. Bu seriler serum, göz çevresi kremi ve nemlendiriciden oluşmaktadır. Çoklu cilt şikayetlerinizin tümünü karşılarlar.

6. Adım: MASKE İLE DESTEK KUVVET

Günün yorgunluğundan arınıp cildinizin canlanmasını ve fonksiyonlarını yerine getirmesini sağlamak için Shiseido Waso Sleeping Mask gece güzellik maskesinden yararlanabilirsiniz. Bu maskeyi haftada 2-3 kere yatmadan önce cildinize sürerseniz, sabah uyandığınızda cildinizin daha canlı, ışıltılı ve parlak olduğunu görürsünüz. İnce çizgiler ve koyu halkalar azalır. Cildiniz çiğ tanesi kadar yumuşak ve taze görünür.

Waso Sleeping Mask
 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ