Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
ÜNLÜ MAKYAJ ARTİSTLERİ BRONZ PUDRAYI NASIL KULLANIYOR?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürün

Pudra

ÜNLÜ MAKYAJ ARTİSTLERİ BRONZ PUDRAYI NASIL KULLANIYOR?

 • Temmuz 07, 2020

“Bronz pudra cilt rengini tamamlamalıdır, asla farklı bir gölge yaratmak için kullanılmamalıdır. Anahtar nokta, güneşin vurduğu yerlere bronz pudra uygulamaktır” diyor, Nars makyaj artisti Janice Daoud.

Makyaj çantalarımızın olmazsa olmazı bronz pudrayı bir de ünlü makyaj artistlerine sorduk. Bakalım, onlar bize bronz pudra kullanımıyla ilgili neler söyleyecekler?
 


"Ben bronz pudrayı, 
elmacık kemikleri ve burun köprüsü üzerinde, saç çizgisi ve alın çevresi boyunca yüzün doğal kontürlerine odaklanarak dairesel hareketlerle uygulama yapınca doğal bir bronzluk elde ediyorum."

- Hamiyet Akpınar

"Nars Laguna'yı hem kontür yapmak hem de tüm yüze bronzluk vermek için kullanıyorum. Pudra olarak kullandığım da en iyi sonuç için, Nars Bronzing Powder Brush #11 gibi bir bronz pudra fırçası kullanıp ürünü en iyi şekilde sürüyorum.

Kısa kıllara sahip bu orta ölçekli fırça, uygulama üzerinde daha fazla kontrol sağlıyor ve rengi çizgi bırakmayacak şekilde eşitçe yayıyor. Kontür yapmak için de Nars Kabuki Ita Brush'ı kullanıyorum. Bu fırça zaten gölgeleme ve kontür için eşsiz bir tasarıma sahip."


- Erkan Uluç" Fırçayı ürüne hafifçe değdirip, yanaklarıma, alnıma, çeneme ve burnumun üzerine sürüyorum. Sonra boynuma ve yüzün geri kalanına da süpürür gibi hafifçe gezdiriyorum ki doğal dursun, renk farkı olmasın.

Eğer kontür yapacaksam, elmacık kemiklerimin altına fırçayı aynı yönde ileri geri hareketlerle uyguluyorum. Renk daha belirgin olsun diye ürünü fırçaya daha çok alıp sürüyorum."


- Hatice Saka

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ