MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

HİÇ TAHMİN EDİLMEYENLERLE BAŞ ÇEVİRTEN MAKYAJ NASIL YAPILIR?

Elinizde 3 ürün var ve bu ürünlerle hiç tahmin edemeyeceğiniz şekilde bir makyaj yapmaya ne dersiniz?

16 Temmuz 2018 Pazartesi

Diyelim ki bir dekolte kreminiz, bir bronz yağınız bir de kontür için stik ürününüz var. Sizce bu ürünleri en güzel şekilde nerede ve nasıl kullanabilirsiniz? Cevap veriyoruz: Muhteşem çekici görünen bir dekolte makyajında!

NEMLENDİR!

Yaşlanma sürecinin en erken ortaya çıktığı yerlerden biri dekolte yani boyun ve göğüs bölgemizdir. Buranın derisi çok ince hassastır. O yüzden öncelikle burayı güzelce nemlendirip sonraki ürünlere hazır etmelisiniz.

Shiseido Body Creator Aromatic Bust Firming Complex, göğüslerin ve dekolte bölgesinin sıkılık ve esneklik kazanmasına yardımcı olan, sakinleştirici kokuya sahip zengin, ipeksi kremdir. Benzersiz sıkılaştırıcı elementler ve nemlendiriciler içerir. Cilde esneklik, parlaklık ve pürüzsüzlük kazandırır.

PARLAT!

Nars Monoi Body Glow bronz yağı hafif dairesel hareketlerle dekolte bölgenize eşit olarak uygulayın. Parlak ve bronz, oldukça hoş bir yansıma elde edersiniz.

KONTÜRLE!

Eğer göğüslerinizi küçük buluyorsanız göğüslerinizin üst kısmına dıştan içe doğru yarım ay şeklini andırır biçimde koyu renkte stik bir ürün uygulayın.Ürünü sürdükten sonra rengi yayın ve cildinizle bütünleşmesini sağlayın. Ortaya çıkan etki karşısında şaşırmaya hazır olun: Göğüsleriniz de daha dolgun gözüktü bile! Nars Matte Multiple Cappadoce kontür için ideal olur.Bu 5 dakikalık uygulamayla özel bir gecede istediğiniz göze çarpan etkiyi yaratabilirsiniz. Özellikle akşam davetleri için sıkça uygulanan bu göz yanılsaması ile giymek istediğiniz elbise artık gözünüze çok daha hoş görünecek, emin olun. 

HİÇ TAHMİN EDİLMEYENLERLE BAŞ ÇEVİRTEN MAKYAJ NASIL YAPILIR?
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter