MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

NUDE GÖZ MAKYAJI

Nude makyaj demek, makyajsız görünmek demek değildir. Sadece yüze belirgin renk vermemektir. Nude göz makyajı nasıl yapılır, merak ettiklerinizi yazdık.

17 Aralık 2018 Pazartesi

Makyajsızmış gibi makyajlı görünmek, moda haftalarının gözdesi olur olmaz bizim de hayatımıza hızlıca girdi. Son birkaç yıldır da çok moda. Eğer siz de doğallıktan ve aydınlık bir görünümden yanaysanız bu makyajı mutlaka denemelisiniz.

Nude göz makyajı nedir?

Mat değil, parlak değil ama aydınlık ve doğal, sadece göz şeklini vurgulamanızın kafi olacağı bir makyaj olarak tanımlayabiliriz nude göz makyajını.

Nude göz makyajı yaptığınızda rujunuzu veya allık renginizi cesur renklerden seçebilirsiniz isterseniz.

Nude  göz makyajı uygulamasıNude göz makyajı nasıl yapılır?

Nude göz makyajı yapmak oldukça kolay. Burada önemli olan doğru ürünleri seçebilmek. Biz, size en pratik nude göz makyajını anlatacağız şimdi.

1) Farda krem formlu olanları tercih edebilirsiniz. Bu kremsi farları göz kapağınıza baz gibi sürerseniz yüzünüze aydınlık bir ifade verirler. Nars Velvet Shadow Stick ‘Goddess’, pastel pembe hafif parlak dokusuyla bu makyajın mükemmel bir tamamlayıcısıdır. Bu rengi göz kapağınıza baz olarak yayın.

2) Göz içine ve göz pınarına uygulayacağınız kalem de gözlerinize daha parlak ve beyaz gösterir. Bunun için podyum kulislerinin aranan kalemi Nars Larger Than Life ‘Rue Bonaparte’ bej renkli göz kalemini tercih edin.

3) Nars Soft Matte Complete Concealer kapatıcı ile göz çevrenizi aydınlatıp koyulukları kapatabilirsiniz. Bu kapatıcı yüzünüzde varlığı asla belli olmayan ama mükemmel doğal kapatıcılık sunan bir üründür.

4) Son olarak hacimden ziyade kirpikleri uzatan bir maskara kullanın. Nars Climax maskara gibi. Dudak rengi bir ruj ve pembe tonlu bir allıkla makyajı bitirin.


Nars Dolce Vita allık ve Nars Audacious Anita veya Nars Velvet Lip Glide Roseland gibi pembe nude rujlardan birini seçip makyajı tamamlayabilirsiniz.

Diğer göz makyajı fikirlerimizi görmek için göz makyajı hakkında daha detaylı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Nude Dudak Makyajı

İLGİLİ HABERLER
GÖZ MAKYAJI HAKKINDA HER ŞEY

KOYU RENK GÖZ MAKYAJI
EN GEREKLİ GÖZ MAKYAJI MALZEMELERİ
BUĞULU GÖZ MAKYAJI

NUDE GÖZ MAKYAJI
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter