MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

TREND ALARMI: PODYUMLARDA EYELINER GEÇİDİ

Göz kalemi ile neler yapılır? Nasıl farklı kullanılır? Moda haftalarındaki podyumlardan ilham alıyoruz!

12 Ocak 2016 Salı

Moda haftalarında her zaman moda trendleri kadar makyaj yenilikleri de konuşulur. Trendlerin ilham kaynağı moda haftasından çıkan eyeliner stillerine göz atmaya ne dersiniz? Makyaj artistleri sanatlarını konuşturmaya devam ediyor. Göz kalemi ve eyeliner kaç farklı şekilde kullanılır, bakalım...Eklektik

Creatures Of The Wind defilesinde eklektik eyeliner stilleri oldukça dikkat çekti. Gözün alt ve üst kısmına çekilen eyeliner, kalın şekilde bitirilerek uzun kuyruklar yapıldı. Görünüşe bakılırsa önümüzdeki günler eyeliner'ın gösterişine sahne olacak. 

Bu makyajda Nars Eye Paint Black Valley ve Nars Black Moon Eyeliner Pencil kullanılarak bu görünüm elde edilmiştir.

 
Yabani!

Seksi ve çekici görünümlerin başını bu eyeliner stili çekiyor. Göz pınarından başlanarak, göz bitimine değin hafif kuyruklu çekilen eyeliner... Kalın ve grafik etkili düzgün çizgi, aynı zamanda şehirli bir havayı da temsil ediyor. 

Sıra dışı bir güzellik!

Bu eyeliner stilini Make Up For Ever Graphic Liner ile yapabilirsiniz. 
Nostaljik!
Geçmişe gönderme yapan Chanel,  Brigitte Bardot stili eyeliner makyajı ile 
gözler üzerine görsel bir vurgu yarattı. Gözleri oldukça iri gösteren bu makyajda göz kalemi ve jel eyeliner'ı birlikte kullanabilirsiniz. 

Make Up For Ever Aqua Black Gel Eyeliner ile Shiseido Smoothing Eye Liner Pencil BK901 kullanarak bu görünümü elde edebilirsiniz. Kalemi gözlerin alt kısmında, jel eyeliner'ı üst kirpik dibinde kullanmalısınız.
 
Bohem!
Yarım eyeliner'lar her zaman göz önündeydi ama kalın çizgili kuyruklu eyeliner'lar artık neredeyse çıplak cilde karşı duran asi, maskülen bir görünümle geri döndüler.

Nars Eyeliner Stylo bu makyaj için ideal bir eyeliner olur.


Ünlü makyaj artisti Erkan Uluç, krem eyeliner kullanımını videoda anlatıyor!

TREND ALARMI: PODYUMLARDA EYELINER GEÇİDİ
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç