MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

ÜNLÜLERDEN İLHAM ALAN MEZUNİYET MAKYAJ STİLLERİ

Balo zamanı neredeyse geldi… Çok heyecanlı! Kendinize uygun bir kıyafeti en sonunda buldunuz. Şimdi sıra bu büyük gecede sizi gecenin bir numarası yapacak saç ve makyajda!

25 Mayıs 2015 Pazartesi

Böyle bir gecede ünlü güzellik ikonlarından ilham almayacağız da kimden alacağız? Lily, Rita ve Emma’ya göz atıp, neler yapabiliriz beraber inceleyelim.

Lily James: Masal Prensesi

SAÇ: Zarif ve şık bir topuz böyle geceler için idealdir. Saçınızı üçe ayırın ve ortadan düşük bir at kuyruğu şeklinde bağlayın. Sonra bu bölgeyi hafif arkaya toplayıp gevşek bir topuz şekline döndürün. Topuzunuzu sağlama almak için fazla abartmamak sartıyla sprey sıkın. Sonra saçınızın diğer iki bölümünü topuzun etrafında dolayıp tel tokayla sağlamlaştırabilirsiniz.

MAKYAJ: Lily’nin makyajı basit ama her zaman çok klastır. Nars Danceteria Glitter Pencil ile gözlerinize ışıl ışıl ve seksi dokunuşlar yapabilirsiniz. Shiseido Veiled Rouge PK304 ile bu dokunuşları taçlandırın. Daha sonra yanaklarınızın rengini belirginleştirecek ve elmacık kemiğinizin üstündeki gölgeleri ortaya çıkaracak olan içinde pembe tonlar barındıran Nars Orgasm Blush ile makyajınızı tamamlayın.

Rita Ora: Hollywood büyüsü

MAKYAJ:
Rita’nın kırmızı halıdaki makyajının sırrını merak ediyor musunuz? İşte söylüyoruz: Mat kırmızı ruj ve takma kirpikler. Siz de bunun için Make Up For Ever Rouge Artist Intense Matte 8 Bright Red tercih edebilirsiniz. Güzel ve zengin bir ifade için Make Up For Ever Nude Eyelashes 027 takma kirpikleri kullanabilirsiniz. Bu arada unutmadan kirpik yapıştırıcısını ekstra acil durumlar için el çantanızda bulundurmayı unutmayın. Ne olur ne olmaz!
 
Emma Stone: Şehvetli ve çekici


SAÇ: Uygulamanızdan bir süre önce; saçlarınızda oluşan ısı hasarını önlemek için Shiseido Hair Care Intensive Treatment Hair Mask ile bakım yapın. Şimdi sıra saça şekil verme vakti... İlk olarak saçınızı sprey kullanarak parmaklarınızla şekillendirin. Sonra saç maşası ile gelişigüzel bukleler yaratabilirsiniz. Bu gerçekten çok kolay bir işlem!

MAKYAJ: Emma’nınkiler gibi etkileyici gözler için size önerimiz Nars Dual-Intensity Eyeshadow Palette! Palet içerisinde yer alan açık renklerden birini seçin ve göz kapağınızın tamamına hafifçe sürün. Gözkapağınızın köşelerine ve kıvrım kısmına ise hafif dokunuşlarla koyu renklerden birini uygulayın. Elmacık kemikleriniz için Make Up For Ever HD Blush Cool Pink kullanabilirsiniz. Son olarak vişneye çalan dudaklar için Nars Audacious Fanny ile makyajınızı bitirin.

İşte şimdi geceye hazırsınız!
ÜNLÜLERDEN  İLHAM  ALAN MEZUNİYET  MAKYAJ  STİLLERİ
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter