MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

DEEP CLEANSING FOAM

125ml

Lekeye Meyilli, Yağlı ve Problemli Ciltler İçin Köpüren Temizleyici

320,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Deep Cleansing Foam, temiz ve pürüzsüz bir yüzey elde etmek için cildi gözeneklerdeki yağdan, kirden, makyaj kalıntılarından etkili bir şekilde arındıran köpüren yüz temizleyicisidir. Lekeye meyilli, yağlı ve problemli ciltlerin kullanımı için idealdir. Cildi taze ve pürüzsüz bırakmak için gözeneklerdeki sebum ve kirleri derinlemesine temizler. Yağlı ve lekeli ciltler için formüle edilmiş olan bu temizleyici ‘InternalPowerResist’ teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji, cildi derinlemesine temizlerken cildin savunmasını güçlendirir ve cilde yumuşaklık verir. Çok etken içeriklere sahiptir.İçeriğinde sebum emici tozlar, temizleyici granüller, pirinç yağı, şakayık kökü ve saf Kirishima mineral kaynak suyu vardır. Tüm bunlar sağlıklı ve güzel bir cildi destekler. 20 yaşından itibaren kullanılabilir.

AKNE SİVİLCE TON EŞİTSİZLİĞİ AYDINLIK ARINDIRMA
Birlikte Kullan
TREATMENT SOFTENER

SHISEIDO

TREATMENT SOFTENER

Karma/Yağlı Ciltler İçin 24 Saat Etkili Yumuşatıcı Losyon

420,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Deep Cleansing Foam:

- Lekeye meyilli, yağlı ve problemli ciltler için özel olarak tasarlanmış suyla köpüren temizleyicidir.

- Gözenekleri derinlemesine temizler; ciltten tüm kiri, ölü hücreleri, makyaj kalıntılarını, fazla sebumu arındırır.

- Çok özel içeriklere sahiptir:

Saf Kirishima mineral kaynak suyu: Potasyum, sodyum, magnezyum ve kalsiyum açısından zengin Japonların saf mineral suyudur. Cilde sağlıklı bir görünüm verir ve bakımın devamı için cildi hazırlar.

Pirinç yağı: Cildin yumuşak hissetmesine ve cildin temiz ve tazelenmesini sağlamak için kirleri çıkarmaya yardımcı olur. Anti-oksidan etkisi vardır.

Şakayık kökü: Sağlıklı görünen bir cildi destekler. Cildin sebum dengesini sağlar. Lekeleri, sivilceleri önlemek için enzim lipaz aktivitesini inhibe eder.

Sebum emici tozlar: Aşırı sebum salgılanmasını önler.

Temizleyici granüller: Temiz ve parlak bir görünüm için gözeneklerin tıkanmasına sebep olan kirleri, kalıntıları ve oksitlenmiş sebumu etkili bir şekilde temizler.

Gül ve nilüfer elementlerinin rahatlatıcı koku maddelerinden oluşan ve duyularda rahatlık, yeni enerji hissini uyandıran yeşil bir çiçek kokusu içeren ImuCalm Compound ™ 'un ferahlatıcı kokusuna sahiptir.

112 kişi üzerinde 1 ay boyunca yapılan araştırma sonuçlarına göre:

Hemen kullanımdan sonra:

%92’si cildini yumuşattığını ve kirleri ciltten uzaklaştırdığını söyledi.

%91’i sebumu dengelediğini ve cildini taze hissettiğini söyledi.

2 hafta sonra:

%87’si cildinin berraklaştığını söyledi.

%86'sı üzerine uyguladığı cilt bakımının düzgün bir şekilde emilmesini sağladığını söyledi.

%85’i cildini daha taze ve sağlıklı hissettiğini söyledi.
- Ürünün hafif, kremsi bir yapısı vardır ve su ile temasta hemen köpürür.

- Temiz avuç içine inci tanesi büyüklüğünde ürünü alın, biraz soğuk ya da ılık su ekleyerek avuç içinde köpürtün, ardından avuç içindeki köpüğü cilde dairesel hareketler ile uygulayın, sonra iyice yüzünüzü durulayın.

- Sabah ve akşam kullanın.

- Ardından Shiseido Softener ile bakıma devam edin.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
TREATMENT SOFTENER
SHISEIDO
150 ml
TREATMENT SOFTENER
Karma/Yağlı Ciltler İçin 24 Saat Etkili Yumuşatıcı Losyon

Shiseido Treatment Softener, antioksidanlar, yaşlanma karşıtı ve nemlendirici bileşenler içeren, 24 saat etkili yumuşatıcı losyondur. İnce çizgilerin görünümünü iyileştirir, cildin netliğini arttırır ve cilt dokusunu güzelleştirir. Hyalüronik asit, Hamamelis Özü, saf Kirishima mineral suyu, Lempuyang ekstresi, Mukurossi ekstresi ve Theanine özü ile formüle edilmiştir. Normal, yağlı ve karma ciltler için formüle edilmiş ve ‘InternalPowerResist’ teknolojisine sahip olan bu yumuşatıcı, cildin yaşlanma belirtileri ve dış streslerden korunması için cildin savunma mekanizmalarını güçlendirmeye yardımcı olur. Cildinizi nemlendirir ve cildinizi taze, nemli, sağlıklı görünen bir cilde kavuşturmak için sonraki bakımlara hazırlar. Yumuşatıcı losyon uygulaması, cilt temizliğinden sonra ve nemlendirici/serumdan önce cildi dengelemek için Japon güzellik ritüelinde önemli bir adımdır. 20 yaşından itibaren herkes kullanabilir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
420,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter