MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


FONDÖTENİN PUL PUL DURMAMASI İÇİN 4 ÇÖZÜM
MT Video
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

WASO QUICK GENTLE CLEANSER

150ML

2’si 1 Arada Yüz Temizleyici Jel- Bal Özlü

290,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Waso Quick Gentle Cleanser, cildin nem dengesini korurken makyajı ve kiri etkili bir şekilde temizleyen jel temizleyicidir. Susuz köpüğe dönüşür. Aydınlık ve ışıltılı cildi ortaya çıkarmak için ölü cilt hücrelerini temizler. Gözenekleri derinlemesine temizler. Leke oluşumunu engeller. Cilt aydınlık ve pürüzsüz görünür. Gözenekler azalır. Siyah noktalar ve sivilcelerin sayısı azalır. Derinlemesine ancak nazik bir temizlik isteyen hassas ciltler de dahil tüm cilt tipleri için uygundur. 15 yaşından itibaren herkes kullanabilir. Alkol, sabun, yağ, paraben içermez. Bal özü ve arı sütü ekstraktıyla formüle edilmiştir. Bal, antibakteriyel özelliği ve arındırma özelliği ile bilinen eski bir tedavi içeriğidir.

TON EŞİTSİZLİĞİ PÜRÜZLÜ ARINDIRMA AYDINLIK CANLILIK
Birlikte Kullan
WASO FRESH JELLY LOTION

SHISEIDO

WASO FRESH JELLY LOTION

Nemlendiren ve Ferahlatan Yumuşatıcı Tonik – Shiro Kikurage Mantarı Özü

232,00 TL 290,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Waso Quick Gentle Cleanser:

- Cildin nem dengesini korurken makyajı, kiri ve pürüzleri etkili bir şekilde temizleyen 2’si 1 arada jel temizleyicidir. Cilt problemlerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

- Bal özü ve arı sütü ekstraktıyla formüle edilmiştir. Bu içerikler sağlıklı bir görünüm için cildi besler. Bal, antibakteriyel özelliği ve arındırma özelliği ile bilinen eski bir tedavi içeriğidir. Amino asitleri, vitaminleri ve mineralleri cildin yüzeyine iletmek içinse arı sütü ekstraktı içerir.

- Nemlendirici faydalar için nemlendirici özelliklere sahip Trimetilglisin içerir.

- Aydınlık ve ışıltılı cildi ortaya çıkarmak için ölü cilt hücrelerini temizler.

- Gözenekleri derinlemesine temizler. Cilt aydınlık ve pürüzsüz görünür. Gözenekler azalır.

- Leke oluşumunu engeller. Siyah noktalar ve sivilcelerin sayısı azalır.

- Derinlemesine ancak nazik bir temizlik isteyen hassas ciltler de dahil tüm cilt tipleri için uygundur. 15 yaşından itibaren herkes kullanabilir.

- Susuz köpüğe dönüşür.

- Baş aşağı konumlanabilen tasarımıyla kolay kullanıma sahiptir.

- Alkol, sabun, yağ, paraben içermez.

- Cilt bakımının ilk adımı her zaman temizliktir.

- Susuz köpüğe dönüşür. Kuru cildinize uygulama yapın.

- Uygun miktarda (2ml) ürünü avuç içinize alın ve dikkatlice masaj yaparak cildinize uygulayın.

- Sonra durulayın.

- Waterproof (suya dayanıklı) ya da uzun süreli makyajınız varsa öncesinde farklı bir göz makyaj temizleyicisiyle göz çevrenizi arındırın. Sonra bu temizleyiciyi kullanın.

- Baş aşağı konumlanabilen tasarımıyla kolay kullanıma sahiptir.

- Cildinizi temizledikten sonra 2.adım toniktir. Bunun için Shiseido Waso Fresh Jelly Lotion’ı kullanın. Cildi nemlendiren ve ferahlatan yumuşatıcı toniktir. İçindeki doğal öz 'White Jelly Mushroom' nemlendirme özelliği ile bilinen çok özel bir mantar türüdür, suyu sünger gibi hapsetme özelliğine sahiptir. Jel yapılı olan bu tonik, cilt üzerinde losyona dönüşmektedir. Her cilt tipi ile uyumludur. Cildin daha çok nem tutmasını sağlar, gözeneklerin görünümünü küçültür ve parlamayı kontrol altına alır.

- Bu iki adımı tamamladıktan sonra günlük nemlendiricinizi sürüp isterseniz makyajınızı yapabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
WASO FRESH JELLY LOTION
SHISEIDO
150ML
WASO FRESH JELLY LOTION
Nemlendiren ve Ferahlatan Yumuşatıcı Tonik – Shiro Kikurage Mantarı Özü

Shiseido Waso Fresh Jelly Lotion, cilde zengin bir nem sağlayarak cildi yumuşatan ve ferahlatan toniktir. Jel yapılı olan bu tonik, ciltte losyona dönüşür. Cildinizi temizledikten sonra ikinci adımdır. Donukluk ve sertlikten arınmış, dolgun, yenilenmiş cilt dokusu ortaya çıkarır. Akne ve sivilcelerin oluşturduğu kızarıklığı önlemek için anti-enflamasyon etkisine sahiptir. Güzel bir görünüm için cildin pH dengesini optimize etmeye yardımcı olur. Boyun ve dekolte bölgesine uygulanabilir. Temel içeriği ‘White Jelly Mushroom' (Shiro Kikurage) denen özel bir mantar türünün özüdür. Bu mantar türü, sünger gibi su tutar. Gerçek bir nem deposudur. Hassas ciltler de dahil tüm cilt tipleri için uygundur. 15 yaşından itibaren herkes kullanabilir. Alkol, mineral yağlar ve paraben içermez.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
290,00 TL 232,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter