​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

WASO SOFT CUSHY POLISHER

75ML

Waso Cildi Yenileyen Peeling - Tofu Özlü

139

139,00 TL

Shiseido Waso Soft-Cushy Polisher, çevre dostu bir formülle kirleri temizleyen nazikçe cildi yenileyen peelingtir. Cildi mükemmel görünüme kavuşturmak için biriken ölü hücreleri ortadan kaldırır, tıkalı gözenekleri açar. Donuk, lekeli, yorgun ciltler için birebirdir. Taze, pürüzsüz ve berrak bir cilt ortaya çıkarır. Cilt problemlerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Çevre dostu formülü doğada çözünür. Temel içeriği soya fasülyesinden elde edilen tofudur. Tofu, cildi pürüzsüzleştirmeye yarar. Alkol, sabun, mineral yağlar, paraben içermez. 15 yaşından itibaren herkes kullanabilir. Hassas cilt tipi de dahil tüm ciltler için uygundur.

Birlikte Kullan
WASO QUICK GENTLE CLEANSER

SHISEIDO

WASO QUICK GENTLE CLEANSER

Waso 2’si 1 Arada Temizleyici - Bal Özlü

129,00 TL
HIZLI İNCELE
Shiseido Waso Soft-Cushy Polisher:

- Tofu özleri içeren cildi yenileyen peeling ürünüdür. Cilt problemlerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

- Tofu, soya fasulyesinden yapılır. Lesitin ve soya aynı zamanda doğal hücre zarı duvarlarında bulunur. Cildi pürüzsüzleştirmek ve desteklemek için kullanılır.

- Cildi mükemmel görünüme kavuşturmak için biriken ölü hücreleri ortadan kaldırır, tıkalı gözenekleri açar.

- Donuk, lekeli, yorgun ciltler için birebirdir.

- Taze, pürüzsüz ve berrak bir cilt ortaya çıkarır.

- Alkol, sabun, mineral yağlar, paraben içermez.

- 15 yaşından itibaren herkes kullanabilir.

- Hassas cilt tipi de dahil tüm ciltler için uygundur.

- Cildinizi öncelikle temizlemelisiniz. Bunun için Shiseido Waso Quick Gentle Cleanser’ı kullanın. Bu temizleyici, bal özü ve arı sütü özü içerir. Susuz köpürür ve kiri, makyajı ciltten hassas şekilde temizler. Cildi yumuşak ve nemli bırakır. Tüm ciltlere uygundur.

- Cildi temizledikten sonra vişne tanesi kadar peelingten parmak uçlarınıza alın ve göz çevresine temas ettirmeden küçük dairesel hareketlerle masaj yaparak yüzünüze uygulayın.

- Sonra soğuk veya ılık suyla durulayın.

- Haftada 1-2 kez kullanılması tavsiye edilir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
150ML
WASO QUICK GENTLE CLEANSER
129
Waso 2’si 1 Arada Temizleyici - Bal Özlü

Shiseido Waso Quick Gentle Cleanser, cildin nem dengesini korurken makyajı ve kiri etkili bir şekilde temizleyen jel temizleyicidir. Susuz köpüğe dönüşür. Aydınlık ve ışıltılı cildi ortaya çıkarmak için ölü cilt hücrelerini temizler. Gözenekleri derinlemesine temizler. Leke oluşumunu engeller. Cilt aydınlık ve pürüzsüz görünür. Gözenekler azalır. Siyah noktalar ve sivilcelerin sayısı azalır. Derinlemesine ancak nazik bir temizlik isteyen hassas ciltler de dahil tüm cilt tipleri için uygundur. 15 yaşından itibaren herkes kullanabilir. Alkol, sabun, mineral yağlar, paraben içermez. Bal özü ve arı sütü ekstraktıyla formüle edilmiştir. Bal, antibakteriyel özelliği ve arındırma özelliği ile bilinen eski bir tedavi içeriğidir.129,00 TL