MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


MULTI TARGET MASK
33
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

MULTI TARGET MASK

SET

Benefiance Yüz ve Göz Maske Seti

169,00 TL


202,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Multi Target Masks, markanın kırışıklık karşıtı serisi Benefiance’ın retinollü yüz ve göz maskesini içeren bakım setidir. Sette 1 adet yüz ve 2 adet de göz maskesi vardır. Pure Retinol Intensive Revitalizing Face Mask (yüz maskesi), cildin doğal onarım fonksiyonunu destekleyen ve cilt dokusunun gelişmesine yardım etmek için maksimum nemi cilde ileten retinollü konsantre bakım maskesidir. Tek bir uygulama ile cilde aydınlık görünüm verir. Kolajen üretimini arttırarak daha genç bir görünüme erişmenizi sağlar. Kırışıklara, matlığa, kuruluğa, yorgun ve stresli cilde odaklanır. Benefiance Wrinkle Resist24 Pure Retinol Express Smoothing Eye Mask (göz maskesi) ise göz altındaki kırışıklıklar ve kaz ayağı kırışıklıklarını hedef alır. Sadece 15 dakikalık bir uygulama sonrasında kırışıkların görünümünü iyileştirir. Her 2 maskeyi de bu konularda şikayeti olan herkes kullanabilir, yaş sınırı yoktur.. Setteki ürünlerle ilgili detaylar aşağıdadır. (1 Adet Yüz Maskesi 2 Adet Göz Maskesi). Setin gerçek değeri 202 TL'dir.

Shiseido Multi Target Masks:

- Shiseido Benefiance serisine ait retinollü yüz ve göz maske setidir. Sette 1 adet yüz ve 2 adet de göz maskesi vardır.

- Shiseido Pure Retinol Intensive Revitalizing Face Mask (retinollü yüz maskesi): Cildin doğal onarım fonksiyonunu destekleyen ve cilt dokusunun gelişmesine yardım etmek için maksimum nemi cilde ileten konsantre bakım maskesidir. Tek bir uygulama ile cilde aydınlık görünüm verir. Kolajen üretimini arttırarak daha genç bir görünüme erişmenizi sağlarken, cildin yapılanma sürecini hızlandırır. Kırışıklara, matlığa, kuruluğa, yorgun ve stresli cilde odaklanır. Kırışıklık, kuruluk ve donuk görünümü onarıma yardım etmek için Shiseido’nun orjinal Saf Likit Retinol İletim Sistemi ile formüle edilmiştir. Ayrıca cildin kendi doğal kolajen yapı taşlarını destekleyen yüksek teknoloji ürünü amino asit olan Hidroksiprolin içerir.

- Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Pure Retinol Express Eye Mask (retinollü göz maskesi): Göz altındaki kırışıklıklar ve kaz ayağı kırışıklıklarını hedef alır. Sadece 15 dakikalık bir uygulama sonrasında kırışıkların görünümünü iyileştirir. Retinollü göz maskesi cildi yumuşatır, kırışıklık görünümünü azaltır ve göz bölgesinde daha sağlıklı bir görünüm sağlar. Pure Retinol Micro-Infusion teknolojisi cilt tarafından anında emilerek ciltteki kırışıkları giderir. Yeni kırışıkların oluşmasını önlemek ve var olan kırışıkları tedavi etmek için güçlü Benefiance WrinkleResist teknolojisini içerir. Göz çevresindeki halkaları ve matlığı gidermek için cilde anında parlaklık verir. 24 saatlik nemlendirme ile cildi dolgunlaştırır.

- Bu konularda şikayeti olan herkes 2 maskeyi de kullanabilir, yaş sınırı yoktur.

- Yüz maskesini haftada bir, göz maskesini haftada 2 defa kullanmanız önerilir.
Retinollü yüz maskesi gece bakımı için idealdir. Cildinizi temizledikten sonra uygulayın. Maske 2 parçadan oluşur. Bir parçası alın ve burun kısımlarını tamamen kaplarken, ikinci kısmı da çene ve dudak çevresine oturur. Maskeyi 15-20 dakika beklettikten sonra yüzünüzden alın. Ardından normal gece bakım ritüelinize devam edebilirsiniz: Ultimune, serum ve nemlendirici uygulamasıyla bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

- Retinollü göz maskesini ürünün üzerinde gösterildiği gibi, maskeyi dar kısmı gözün iç tarafına gelecek şekilde yerleştirin. 15 dakika sonrasında maskeyi göz çevresinden alın. Ardından dairesel hareketler ile göz çevresine masaj yapın. Maske uygulamasından sonra isterseniz rutin göz kreminizi uygulabilirsiniz. Eğer maskeyi gündüz uyguladıysanız, ardından mutlaka bakım ürünü uygulamanız önerilir.

- Her 2 maskeyi de haftada 1 veya en fazla 2 defa cildinizin ihtiyacına göre kullanmanız tavsiye edilir.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter