MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
SepetBu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

BENEFIANCE OVERNIGHT WRINKLE RESISTING CREAM

50ML

Kırışıklık Karşıtı Gece Bakım Kremi

770,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream, kırışıklıkların görünümünü hızla iyileştirmek için cildin onarım gücünü optimize eden ekstra zengin ve besleyici, yaşlanmaya meydan okuyan gece bakım kremidir. Cildi genç ve ışıltılı bir görünüme kavuşturmak için anti-aging bakımda daha hızlı sonuç veren ReNeura Teknolojisi+ ile üretilmiştir. Aynı zamanda yeni TENCHA REM Kompleks içeren bu krem ile gece boyunca kırışıklık görünümünü iyileştirir, cildin nem dengesini düzenler ve aynı zamanda kuruluktan oluşan çizgilerin dolgunlaşmasını sağlar. Proaktif bir şekilde oluşan kırışıklıkları onarır. Daha dolgun, esnek ve genç cilt görünümü sağlar. Yalnızca 3 gecede çok iyi uyku almış gibi daha parlak ve yumuşak bir cilt yaratır. 2 haftalık kullanımda ise ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltır. 35 yaş itibariyle kullanılabilir. Tüm cilt tipleri için uygundur. 50ML.

KIRIŞIKLIKLAR YAŞLANMA KARŞITI IŞILTI ESNEK CİLT
Birlikte Kullan
BENEFIANCE WRINKLE  SMOOTHING CONTOUR SERUM

SHISEIDO

BENEFIANCE WRINKLE SMOOTHING CONTOUR SERUM

Kırışıklık Karşıtı Serum

790,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Cildi genç ve ışıltılı bir görünüme kavuşturmak için anti-aging bakımda daha hızlı sonuç veren zengin, kadifemsi, kırışıklık önleyici gece kremidir.

- Yalnızca 3 gecede çok iyi uyku almış gibi daha parlak ve yumuşak bir cilt yaratır.

- 2 haftalık kullanımda ise ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltır.

- Tencha Rem kompleksi içinde bulunan Super Bio-Hyaluronic acid kısa vadede cildin nemi hapsetme gücünü geri kazandırır, penetrasyonu arttırmak ve gece boyunca nemi tutmak için cilt yüzeyinde nemlendirici bir ‘örtü’oluşturur, cildin nem tutma gücünün yenilenmesine yardımcı olur. Sonuç olarak yumuşak ve pürüzsüz bir cilt ortaya çıkartır.

- YENİ Tencha Özü, cilt durumunu iyileştirir ve aynı zamanda çok güçlü antioksidan etkisine sahiptir.

- ReNeura Teknolojisi+ Neuroscience’dan (sinir bilimi) ilham almıştır. Cildin kendini yenileme sürecini destekler . Bu teknoloji cildin zamanla etkisi azalan duyusal reseptörlerini yeniden uyandırır ve cildin kırışıklıkları onarmak için kendi onarım sürecini hızlandırarak bakım ürünlerine daha verimli bir şekilde cevap vermesini sağlar.

- ReNeura Teknolojisi+ : Cilt ve beyin arasında sinyal algılama ve iletme güçlerini destekleyen ACTIVE RESPONSE POWDER & ASHITABA özleri yanına zararlı β-noise (beta gürültü) sinyallerini bloke etmesi için NATSUME özlerinin eklenmesiyle geliştirilmiştir.

- Cilt yaşlandıkça, β-noise (beta gürültü) birikimi hızlanır ve cildin sinyal algılama ve iletme kabiliyetini daha da azaltır ve engeller. Böylece kırışıklıklar ve kuruluk gibi yaşlanma belirtilerinin daha hızlı bir şekilde oluşmasına yol açar. Aşırı β-noise (beta gürültü) engelleme cildin onarım ve yenilenme kabiliyetini geliştirir.

- 35 yaş itibariyle kullanılabilir.

- Tüm ciltler için uygundur.

- Gece kullanabilirsiniz.
- Kreminizi Shiseido Ultimune güç konsantresi ile birlikte kullanın. Ultimune, üzerine uygulanan üründen çok daha fazla fayda görmenizi sağlar. Cildinizi temizledikten sonra Ultimune’u uygulayın. Ultimune ile cildiniz içerden güçlenir, daha yumuşak ve pürüzsüz olur.

- Ultimune’dan sonra gece kreminizi uygulayın.

-Yüzünüzün beş noktasına (yanaklar, alın, burun ve çene) sürün. Yüzün ortasıdan dışa doğru hareketlerle uygulayın.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
BENEFIANCE WRINKLE  SMOOTHING CONTOUR SERUM
SHISEIDO
30 ML
BENEFIANCE WRINKLE SMOOTHING CONTOUR SERUM
Kırışıklık Karşıtı Serum

Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Contour Serum, hızlı ve gözle görülür bir şekilde cildin esnekliğini geri kazandırmak için, cildin kendi kendine onarım gücünü arttıran kırışıklık karşıtı serumdur. Daha sıkılaşmış ve dolgun görünüm için cildin yaşlanmaya karşı direncini arttırır. Kuruluğun neden olduğu ince çizgileri derinden nemlendirerek görünümünü azaltır. Ağız çevresindeki dikey çizgiler (kahkaha ve mimik çizgileri) gibi derin kırışıklıkların görünümünü yumuşatır. Dikey ve derin kırışıklıkları hedefler. Sadece 1 hafta içinde kırışıklıkların görünümünde azalma sağlar. Komodojenik ve alerjik değildir. 35 yaş itibariyle tüm cilt tipleri kullanılabilir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
790,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter