MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


%20
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

BENEFIANCE WRINKLE SMOOTHING DAY EMULSION SPF20

75 ML

Kırışıklık Karşıtı Gündüz Emülsiyonu SPF20

608,00 TL


760,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Day Emulsion SPF20, cildi genç ve ışıltılı bir görünüme kavuşturmak için hafif ve ipeksi yapıda kırışıklık karşıtı gündüz emülsiyonudur. Güneş koruma faktörü 20’dir. Cildin en alt katmanlarına kadar nem üretimini onarır. Kuruluktan kaynaklanan çizgileri yumuşatır. Proaktif olarak kırışıklara bakım yapar. UV ışınlarına, hava kirliliğine ve polenlere karşı cildi korur. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü gözle görünür bir şekilde azaltır. Daha dolgun ve daha genç görünümlü bir cilt yaratır. Paraben ve mineral yağlar içermez. Komodojenik ve alerjik değildir. 35 yaş itibariyle kullanılabilir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Birlikte Kullan
BENEFIANCE WRINKLE  SMOOTHING CONTOUR SERUM

SHISEIDO

BENEFIANCE WRINKLE SMOOTHING CONTOUR SERUM

Kırışıklık Karşıtı Serum

790,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Cildi genç ve ışıltılı bir görünüme kavuşturmak için anti-aging bakımda daha hızlı sonuç veren gündüz emülsiyonudur. Güneş koruma faktörü 20’dir.

- Teknolojisi Neuroscience’dan (sinir bilimi) ilham almıştır. Cildin kendini yenileme sürecini destekleyen ReNeura Teknolojisi+ ile üretilmiştir. Bu teknoloji cildin zamanla etkisi azalan duyusal reseptörlerini yeniden uyandırır ve cildin kırışıklıkları onarmak için kendi onarım sürecini hızlandırarak bakım ürünlerine daha verimli bir şekilde cevap vermesini sağlar.

- ReNeura Teknolojisi+: Cilt ve beyin arasında sinyal algılama ve iletme güçlerini destekleyen ACTIVE RESPONSE POWDER & ASHITABA özleri yanına zararlı β-noise (beta gürültü) sinyallerini bloke etmesi için NATSUME özlerinin eklenmesiyle geliştirilmiştir.

- Cildin en alt katmanlarına kadar nem üretimini onarır.

- Kuruluktan kaynaklanan çizgileri yumuşatır.

- Proaktif olarak kırışıklara bakım yapar.

- UV ışınlarına, hava kirliliğine ve polenlere karşı cildi korur.

- İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü gözle görünür bir şekilde azaltır.

- Daha dolgun ve daha genç görünümlü bir cilt yaratır.

- Paraben ve mineral yağlar içermez. Komodojenik ve alerjik değildir.

- 35 yaş itibariyle kullanılabilir. Tüm cilt tipleri için uygundur.
- Sabah ve akşam cilt bakımı rutininizin son adımı olarak kullanın.

- Yanak ve alın gibi daha geniş alanlardan başlayarak kremi hafifçe tüm yüze sürün. Yüzün merkezinden dışa doğru hareketlerle uygulayın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
BENEFIANCE WRINKLE  SMOOTHING CONTOUR SERUM
SHISEIDO
30 ML
BENEFIANCE WRINKLE SMOOTHING CONTOUR SERUM
Kırışıklık Karşıtı Serum

Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Contour Serum, hızlı ve gözle görülür bir şekilde cildin esnekliğini geri kazandırmak için, cildin kendi kendine onarım gücünü arttıran kırışıklık karşıtı serumdur. Daha sıkılaşmış ve dolgun görünüm için cildin yaşlanmaya karşı direncini arttırır. Kuruluğun neden olduğu ince çizgileri derinden nemlendirerek görünümünü azaltır. Ağız çevresindeki dikey çizgiler (kahkaha ve mimik çizgileri) gibi derin kırışıklıkların görünümünü yumuşatır. Dikey ve derin kırışıklıkları hedefler. Sadece 1 hafta içinde kırışıklıkların görünümünde azalma sağlar. Komodojenik ve alerjik değildir. 35 yaş itibariyle tüm cilt tipleri kullanılabilir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
790,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter