MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


275
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

BOP ADVANCED SUPER REVITALIZING SET

Erken Yaşlanma Karşıtı Canlandırıcı Set

245,00 TL


520,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido BOP Advanced Super Revitalizing Set, nemsizlik, ince çizgiler ve eşit olmayan cilt tonu gibi erken yaşlanma belirtilerine karşı 24 saat bakım sunan erken yaşlanma karşıtı süper canlandırıcı settir. Setin içerisinde Advanced Super Revitalizing Cream 30ML ve Shiseido Ultimune 10ML bulunmaktadır. Advanced Super Revitalizing Cream, cildin bağışıklığını güçlendiren Ultimune ile beraber kullanınca daha da güçlü ve etkili hale gelmektedir. Bu seti, 30’lu yaşlarında erken yaşlanma belirtilerinden şikayeti olan, sabah-akşam tek bir ürün ile bakım rutinini tamamlamak isteyen kuru cilde sahip herkes kullanabilir.

Birlikte Kullan
TREATMENT SOFTENER ENRICH

SHISEIDO

TREATMENT SOFTENER ENRICH

Normal/Kuru Ciltler İçin 24 Saat Etkili Yumuşatıcı Losyon

470,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido BOP Advanced Super Revitalizing Cream (30ML)

- Daha pürüzsüz ve esnek bir cilt için ince çizgileri, eşit olmayan cilt tonu ve nemsizliği hedefler.

- Yaşlanmaya dirençli bir cilt sağlar.

- Mevcut ince çizgileri minimize eder, gelecekte oluşacak olanları engeller.

- Cildi anında nemlendiririr. Cilt daha yumuşak, esnek olur.

- Erken yaşlanma karşıtı süper canlandırıcı krem, cildi anında pürüzsüz ve daha esnek bir hale getirir. Sadece bir haftalık kullanımla bile cilt çok daha genç görünür. 4 haftalık kullanımın ardından kullanan kadınların %93’ü cildinin tamamen pürüzsüz hale geldiğini bildirmiştir.

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate (10ML)

- Cilt fonksiyonlarının en iyi potansiyele ulaşmasına, cildinizin göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olmak için artık eskisinden de güçlü bir formüle sahip.

- Yeni Ultimune, cildinizi günlük hasara ve yaşlanma belirtilerine karşı sadece 1 haftada% 28 daha güçlü hale getirir. Cilt daha pürüzsüz, daha sıkı, daha nemli ve esnek görünür.

- Cildin savunma gücünü arttıran bu konsantre bakımı her cilt tipi ve yaş grubu kullanabilir.
- Her sabah ve akşam kremi kullanabilirsiniz. Cildinizi derinlemesine temizledikten sonra, ürün ambalajındaki spatula ile inci tanesi büyüklüğünde ürünü parmak ucu yardımı ile tüm yüzünüze dairesel hareketlerle uygulayın.

- Daha iyi verim almak için kremden önce mutlaka Ultimune kullanın. Ultimune, cildin bağışıklığını güçlendirdiğinden üzerine uygulanan ürünün performansını da arttırır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
TREATMENT SOFTENER ENRICH
SHISEIDO
150 ml
TREATMENT SOFTENER ENRICH
Normal/Kuru Ciltler İçin 24 Saat Etkili Yumuşatıcı Losyon

Shiseido Treatment Softener Enriched, antioksidanlar, yaşlanma karşıtı ve nemlendirici bileşenler içeren, 24 saat etkili yumuşatıcı losyondur. İnce çizgilerin görünümünü iyileştirir, cildin netliğini arttırır ve cilt dokusunu güzelleştirir. Çuha çiçeği yağı, Japon Yuzu özü, Hyalüronik asit, Hamamelis Özü, saf Kirishima mineral suyu, Lempuyang ekstresi, Mukurossi ekstresi ve Theanine özü ile formüle edilmiştir. Normal, kuru ve çok kuru ciltler için formüle edilmiş ve ‘InternalPowerResist’ teknolojisine sahip olan bu yumuşatıcı, cildin yaşlanma belirtileri ve dış streslerden korunması için cildin savunma mekanizmalarını güçlendirmeye yardımcı olur. Cildinizi nemlendirir ve cildinizi taze, nemli, sağlıklı görünen bir cilde kavuşturmak için sonraki bakımlara hazırlar. Yumuşatıcı losyon uygulaması, cilt temizliğinden sonra ve nemlendirici/serumdan önce cildi dengelemek için Japon güzellik ritüelinde önemli bir adımdır. 20 yaşından itibaren herkes kullanabilir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
470,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter