MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

IBUKI SLEEPING MASK

80ML

Ibuki Jel Dokulu Gece Güzellik Maskesi

259 MT Puan İcon

259,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Ibuki Sleeping Mask, cildin maruz kaldığı dış etkenlerden kendini arındırmasını sağlayan, cildi derin bir uyku çekmiş gibi canlı gösteren, yüzden temizlenmesi gerekmeyen jel yapıda bir gece maskesidir. Geceleri cilde uygulanır ve sabaha kadar cildinize nüfuz eder. Ertesi güne canlı, nemli, iyi dinlenmiş ve ışıldayan bir ciltle başlamanızı sağlar. Her cilt tipine ve her yaşa uygundur. 80ML.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Shiseido Ibuki Sleeping Mask:

- Cilt işlevlerini güçlendirip, sabah kalktığınızda cildinizin canlı olmasını sağlayan jel dokulu gece maskesidir. Uykuya dalmadan önce cilde uygulanır ve maske sabaha kadar cildinize nüfuz eder. Siz uyumasanız bile cildiniz tam bir gece uykusu almış gibi olur.

- Çok az uyumak, güneş ışınlarına gereğinden fazla maruz kalmak, stres, kötü hava şartları ve başka birçok nedenden dolayı cildi cansız ve yorgun gözüken kadınlar için tasarlanmış bir jel maskedir. 

- Jel dokulu gece maskesi, geceleri gerçekleşen cildin doğal yenilenmesini güçlendirir. Hücre onarımı ve döngüsü için hücresel yakıt üretimini arttırır. Sıkılaştırılmış vitamin kapsülleri uygulama esnasında patlayarak sabah cildin ışıltılı ve temiz görünmesini sağlar, bu arada cilt etkili şekilde nem kazanır.

- Cilt, nemle birlikte taze ve çiğ tanesi gibi yumuşak görünür. Daha canlı, ışıltılı ve parlaktır.

- İnce çizgiler ve koyu halkalar azalır.

- Jel maskenin içinde C ve E vitaminleri, güçlendirilmiş besin maddeleri ve sakinleştirici çiçek kokuları vardır.

- Maske, uygulamadan 18 saat sonra bile cilt üzerindeki nem etkisini korur. Maskenin içindeki bitkisel plankton özü, Sahra Çölü'nün zorlu koşullarına bile dayanabilme yeteneği ile bilinen bir tür mikro alg olan scenedesmus’tan elde edilir. Kuvvetli bir canlandırma gücüne sahip olduğuna inanılan bitkisel plankton özü, vücudun yeniden canlanma işlemi için en gerekli element olan ATP üretimini teşvik eder.
-Shiseido Ibuki Sleeping Mask’ı gece temizlemiş olduğunuz yüzünüze ve boynunuza sürün. Maskeyi yüzün merkezinden kenarlara doğru yayın.

- Maskeyi sürerken derin nefesler alarak, rahatlatan ve uyumayı kolaylaştıran kokusunu da içinize çekebilirsiniz.

- Sabah uyandığınızda maskeyi yüzünüzden temizlemenize gerek yoktur. Gece boyu, cilt maskeyi emer.

-Yorgunluk karşıtı fayda elde etmek için maskeyi göz çevrenize de hafif dokunuşlarla uygulayabilirsiniz.

-Her uygulama için yaklaşık 1,5 gr yeterlidir( badem tanesi büyüklüğünde )

- Jel dokulu gece maskesini gerektiğinde, ihtiyaç hissettiğinizde kullanın. Cildinizin ihtiyacına göre uygulama sıklığını ayarlayabilirsiniz. Haftada 2-3 de olabilir, çok daha sık da olabilir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
MT Puan Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç