MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


GÜNEŞ SONRASI CİLT BAKIMI NASIL YAPILIR? INNA ALDİNÇ
MT Video
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

FIRMING MASSAGE MASK

50 ML

Cildi Sıkılaştıran ve Neme Doyuran Yaşlanma Karşıtı Maske

490,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Firming Massage Mask, cilde masaj yapılarak uygulanan ve pürüzsüz, parlak bir görünüm için olağanüstü nemlendirici özellik taşıyan cildi sıkılaştırıcı maskedir. Cilde yoğun nem depolar. Yaşlanma karşıtıdır. İçeriğinde cilt için muhteşem bir içerik olan bio-hyalüronik asit vardır. Bio-hyalüronik asit, Shiseido laboratuarlarında üretilen bir hyalüronik asittir. En kuru ciltleri bile neme güzelce doyurur. Cildi nemlendirip dokusunu yenilerken daha yumuşak, daha esnek ve her zamankinden çok daha fazla ışıldayan bir görünüm sağlar. Her cilt tipine ve her yaşa uygundur. 50ML.

NEMSİZLİK TOPARLAMA AYDINLIK CANLILIK
Birlikte Kullan
BIO-PERFORMANCE ADVANCED SUPER REVITALIZING CREAM 75ML

SHISEIDO

BIO-PERFORMANCE ADVANCED SUPER REVITALIZING CREAM 75ML

Erken Yaşlanma Karşıtı Süper Canlandırıcı Krem

744,00 TL 930,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Shiseido Firming Massage Mask’ta cilt için muhteşem bir içerik olan bio-hyalüronik asit vardır. Bio-hyalüronik asit, Shiseido laboratuarlarında üretilen bir hyalüronik asittir. Hyalüronik asitin cilde en büyük yararlarından biri nemlendirici olarak kullanılmasındaki rolüdür. Kendi ağırlığının 1000 katına kadar bağlama ve suda tutma kabiliyeti cildinizi iyi nemlendirilmiş, sıkı ve genç görünümlü tutmaya yardımcı olur. Ayrıca yaşlanmanın görünür bulguları ile mücadele etmek, çizgileri ve kırışıklıkları azaltmak için de oldukça etkilidir. 

- Cilde masaj yaparak ona sıra dışı bir canlılık katan ve sıkılaştıran maske.

- Cildi nemlendirip dokusunu yenilerken daha yumuşak, daha esnek ve her zamankinden çok daha fazla ışıldayan bir görünüm sağlar. 

- Yaşlanma karşıtı sıkılaştırıcı maske, masaj esnasında eriyen bakım granülleri ile ciltte çok hafif peeling etkisi yaparak cildin yüzeyini pürüzsüzleştirir.

- Anında aydınlık, yumuşaklık ve yoğun nem verirken düzenli kullanımda cildin sıkılığını, esnekliğini ve gençliğini arttırır.

- Her cilt tipine ve her yaşa uygundur.  
-Haftada 1-2 kez kullanın.

-Az miktarda ürünü avuç içine alın. Göz bölgesine gelmeyecek şekilde, parmak uçlarınızla tüm yüze sürün. 2-3 dakika boyunca cilde masaj yapın.

-Maskeyi yüzünüzde 3 dakika bekletin. Ardından kağıt mendil yardımı ile maskenin fazlasını cildinizden arındırın.

-Rutin nemlendiriciniz veya serumunuz ile bakıma devam edin.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
BIO-PERFORMANCE ADVANCED SUPER REVITALIZING CREAM 75ML
SHISEIDO
75ML
BIO-PERFORMANCE ADVANCED SUPER REVITALIZING CREAM 75ML
Erken Yaşlanma Karşıtı Süper Canlandırıcı Krem

Shiseido Advanced Super Revitalizing Cream, nemsizlik, ince çizgiler ve eşit olmayan cilt tonu gibi erken yaşlanma belirtilerine karşı 24 saat bakım sunan erken yaşlanma karşıtı süper canlandırıcı kremdir. 30’lu yaşlarında erken yaşlanma etkilerinden şikayeti olan, sabah-akşam tek bir ürün ile bakım rutinini tamamlamak isteyen kuru cilde sahip kadınlar için idealdir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
930,00 TL 744,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter