MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


239
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

PORE MINIMIZER SKINCARE SET

Gözenekleri Küçülten ve Sıkılaştıran Set

399,00 TL


638,00 TL

Sepete Ekle Buton

Pore Minimizer Skincare Set, geniş gözenekleri küçülten ve sıkılaştıran ürünlerden oluşan settir. Sette: Shiseido Purifying Mask Beyaz Kil Maskesi (orijinal boy), Waso Poreless Matte Primer Gözenek Küçültücü Matlaştırıcı Makyaj Bazı (orijinal boy) ve Waso Beauty Sleeping Mask Gece Güzellik Maskesi (deneme boy) yer alır. Beyaz kil maskesi, gözenek küçültücü makyaj bazı ve gece güzellik maskesi sayesinde geniş gözeneklerinizden kurtulabilir ve duru, taze görünen bir cilde kavuşabilirsiniz. Hassas dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için ve T- bölgesinde kızarıklık, parlama ve gözenekler için düzeltici bir bakıma ihtiyaç duyan herkes için ideal bir settir. Setin gerçek değeri 523TL'dir.

Birlikte Kullan
WASO SOFT CUSHY POLISHER

SHISEIDO

WASO SOFT CUSHY POLISHER

Cildi Yenileyen Peeling - Tofu Özlü

290,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Purifying Mask (75ML -Orijinal Boy)
- Gözenekleri, yüzeydeki yağı ve kirleri hedef alır.
- Özellikle yağlı ve karma ciltlere uygun gibi gözükse de tüm cilt tipleri bu maskeyi kullanabilir. Çünkü diğer kil maskelerinin aksine bu kil maskesi cildi kurutmaz, yıpratmaz ve tahriş etmez. Bu bakımdan kuru ciltler de rahatlıkla uygulayabilirler.
- Her cilt tipi ve her yaşa uygundur.
- Deniz Mineral Kili, kaolin ve pudra içeriklerinin eşsiz bir birleşimini içeren bu maske, yüzeydeki sebumu ve kirleri absorbe ederek gözeneklerin görünümünü minimize eder.
- Cilt gözle görülür bir şekilde arınmış ve berrak görünümlü hale gelir. Işıltılı cilt tonunu açığa çıkarır.

Waso Poreless Matte Primer (20ML - Orijinal Boy)
- Gözenek görünümünü minimize eden ve cildi matlaştıran makyaj bazıdır.
- Wasabi'ye benzer yeşil renkli yumuşak bir dokuya sahiptir. Temel içeriği Wasabi ailesinden bir bitki olan Watercress (su teresi) idir.
- Cildi anında matlaştırır ve saatlerce devam eden güzel bir mat görünüm yaratır.
- Gözeneklerin, ince çizgilerin ve kızarıklığın görünümünü en aza indirir.
- Makyajı daha pürüzsüz hale getirir ve makyajin daha kalıcı olmasını sağlar. Makyaj üzerine de küçük rötuşlar için uygulanabilir, rötuş yaparken fazla bastırmadan hafifçe uygulayın.
- Paraben ve yağ içermez.
- Hassas dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için ve T- bölgesinde kızarıklık, parlama ve gözenekler için düzeltici bir bakıma ihtiyaç duyan herkes için ideal bir üründür.
- 15 yaşından itibaren kullanılabilir.

Waso Beauty Sleeping Mask (10ML – Deneme Boy)
- Sabah kalktığınızda cildinizin canlı olmasını sağlayan jel dokulu gece maskesidir. Uykuya dalmadan önce cilde uygulanır ve maske sabaha kadar cildinize nüfuz eder. Cildinize iyi bir gece uykusu verir.
- Sıkılaştırılmış vitamin kapsülleri uygulama esnasında patlayarak sabah cildin ışıltılı ve temiz görünmesini sağlar, bu arada cilt etkili şekilde nem kazanır.
- İçeriğinde gerçek havuç hücreleri vardır.
- Etken maddesi ise Japonya’ya özel bir bitki olan Yuzu’dur. Yeşil renkli Yuzu bitkisi, cildi adeta yeniden şarj etmek için doğadan gelen özel bir güce sahiptir. Cildinizi aydınlatır.
- Cilde gece boyu nem depolar. Cilt, nemle birlikte taze ve çiğ tanesi gibi yumuşak görünür. Daha canlı, ışıltılı ve parlaktır. İnce çizgiler ve koyu halkalar azalır.
Shiseido Purifying Mask (75ML -Orijinal Boy)
Haftada bir veya iki kez, gereken sıklıkta temiz ve kuru cilde uygulayın. Göz ve ağız bölgelerine gelmeyecek şekilde, dairesel hareketlerle yüzünüze eşit olarak yayın. 5 dakika bekletin ve iyice durulayın. Ardından nemlendiricinizi veya serumunuzu sürün.

Waso Poreless Matte Primer (20ML - Orijinal Boy)
Cilt bakım rutininizin son adımı olarak kullanın. Makyaj yapmadan önce parmaklarınızın üzerine inci büyüklüğünde bir miktar alın ve T bölgenize uygulayın. Makyaj üzerine rötuş gerektiği zaman ise fazla bastırmadan hafifçe uygulayın.

Waso Beauty Sleeping Mask (10ML – Deneme Boy)

Maskeyi her zaman cilt bakımınızın son adımı olarak uygulamalısınız. Gece uyumadan önce temizlemiş, tonik, nemlendirici veya serum sürmüş olduğunuz yüzünüze ve boynunuza maskeyi uygulayın. Maskeyi yüzün merkezinden kenarlara doğru yayın. Sabah uyandığınızda maskeyi yüzünüzden temizlemenize gerek yoktur. Gece boyu, cilt maskeyi emer. Yorgunluk karşıtı fayda elde etmek için maskeyi göz çevrenize de hafif dokunuşlarla uygulayabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
WASO SOFT CUSHY POLISHER
SHISEIDO
75ML
WASO SOFT CUSHY POLISHER
Cildi Yenileyen Peeling - Tofu Özlü

Shiseido Waso Soft-Cushy Polisher, çevre dostu bir formülle kirleri temizleyen nazikçe cildi yenileyen peelingtir. Cildi mükemmel görünüme kavuşturmak için biriken ölü hücreleri ortadan kaldırır, tıkalı gözenekleri açar. Donuk, lekeli, yorgun ciltler için birebirdir. Taze, pürüzsüz ve berrak bir cilt ortaya çıkarır. Cilt problemlerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Çevre dostu formülü doğada çözünür. Temel içeriği soya fasülyesinden elde edilen tofudur. Tofu, cildi pürüzsüzleştirmeye yarar. Yağ ve paraben içermez. 15 yaşından itibaren herkes kullanabilir. Hassas cilt tipi de dahil tüm ciltler için uygundur.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
290,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter