MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

WASO BEAUTY SLEEPING MASK

80 ml

Gece Güzellik Maskesi

390,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Waso Beauty Sleeping Mask, cildi derin bir uyku çekmiş gibi canlı gösteren, yüzden temizlenmesi gerekmeyen jel yapıda bir gece maskesidir. Geceleri uyumadan önce cilde uygulanır ve siz uyurken sabaha kadar cildinize nüfuz eder. Ertesi güne canlı, nemli, iyi dinlenmiş ve ışıldayan bir ciltle başlamanızı sağlar. Cilde nem ve canlılık depolar. İçerisinde havuç hücreleri vardır. Etken maddesi ise Japonya’ya özel bir bitki olan Yuzu’dur. Yeşil renkli Yuzu bitkisi, cildi adeta yeniden şarj etmek için doğasından gelen özel bir güce sahiptir. Cildinizi aydınlatır ve cildinize iyi bir gece uykusu verir. Her zaman cilt bakımının son adımı olarak uygulanmalıdır. Paraben ve yağ içermez. Her cilt tipine ve her yaşa uygundur. Bu ürün IBUKI Sleeping Mask güzellik maskesinin geliştirilmiş yeni formülasyonudur.

NEMSİZLİK CANLILIK AYDINLIK
Birlikte Kullan
WASO PURIFYING PEEL OFF MASK

SHISEIDO

WASO PURIFYING PEEL OFF MASK

Ciltten Soyulan Arındırıcı Maske

330,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Waso Beauty Sleeping Mask:

- Cilt işlevlerini güçlendirip, sabah kalktığınızda cildinizin canlı olmasını sağlayan jel dokulu gece maskesidir. Uykuya dalmadan önce cilde uygulanır ve maske sabaha kadar cildinize nüfuz eder. Cildinize iyi bir gece uykusu verir.

- Çok az uyumak, güneş ışınlarına gereğinden fazla maruz kalmak, stres, kötü hava şartları ve başka birçok nedenden dolayı cildi cansız, mat ve yorgun gözüken kadınlar için tasarlanmış bir jel maskedir.

- Jel dokulu gece maskesi, geceleri gerçekleşen cildin doğal yenilenmesini güçlendirir. Hücre onarımı ve döngüsü için hücresel yakıt üretimini arttırır. Sıkılaştırılmış vitamin kapsülleri uygulama esnasında patlayarak sabah cildin ışıltılı ve temiz görünmesini sağlar, bu arada cilt etkili şekilde nem kazanır.

- İçeriğinde gerçek havuç hücreleri vardır. PhytoResist System+ teknolojisi ile üretilmiştir. Botaniklerin zengin nem gücünü kullanarak cildin iç ve dış stres kaynaklarına karşı direncini arttırmaya yardımcı olur. Bu teknolojide, doğal malzemelerden alınan besinler dikkatlice çıkarılır. Özleri bozulmadan korunur ve ürünlerin içeriğine katılır.

- Etken maddesi ise Japonya’ya özel bir bitki olan Yuzu’dur. Yeşil renkli Yuzu bitkisi, cildi adeta yeniden şarj etmek için doğadan gelen özel bir güce sahiptir. Cildinizi aydınlatır.

- Cilde gece boyu nem depolar. Cilt, nemle birlikte taze ve çiğ tanesi gibi yumuşak görünür. Daha canlı, ışıltılı ve parlaktır. İnce çizgiler ve koyu halkalar azalır.

- Jel maskenin içinde C ve E vitaminleri, güçlendirilmiş besin maddeleri ve sakinleştirici çiçek kokuları vardır.

- Maske, uygulamadan 18 saat sonra bile cilt üzerindeki nem etkisini korur. 
- Maskeyi her zaman cilt bakımınızın son adımı olarak uygulamalısınız. Gece uyumadan önce temizlemiş, tonik, nemlendirici veya serum sürmüş olduğunuz yüzünüze ve boynunuza maskeyi uygulayın. Maskeyi yüzün merkezinden kenarlara doğru yayın.

- Maskeyi sürerken derin nefesler alarak, rahatlatan ve uyumayı kolaylaştıran kokusunu da içinize çekebilirsiniz.

- Sabah uyandığınızda maskeyi yüzünüzden temizlemenize gerek yoktur. Gece boyu, cilt maskeyi emer.

- Yorgunluk karşıtı fayda elde etmek için maskeyi göz çevrenize de hafif dokunuşlarla uygulayabilirsiniz.

- Her uygulama için yaklaşık 1,5 gr yeterlidir( badem tanesi büyüklüğünde )

- Jel dokulu gece maskesini gerektiğinde, ihtiyaç hissettiğinizde kullanın. Cildinizin ihtiyacına göre uygulama sıklığını ayarlayabilirsiniz. Haftada 2-3 de olabilir, çok daha sık da olabilir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
WASO PURIFYING PEEL OFF MASK
SHISEIDO
100 ml
WASO PURIFYING PEEL OFF MASK
Ciltten Soyulan Arındırıcı Maske

Shiseido Waso Purifying Peel Off Mask, taze, sağlıklı ve parlak cildi ortaya çıkaran arındırıcı maskedir. Cilt üzerine krem gibi sürülür ve bir süre sonra ciltten soyularak çıkarılır. Görünür gözenekleri küçültür. Cilt yüzeyini derinlemesine arındırır; cildi sebumdan ve tüm makyaj kirinden, gözeneklerde biriken kalıntılardan, ölü hücrelerden temizler. Tertemiz ve pürüzsüz bir cilt yüzeyi ortaya çıkarır. Üzerine uygulanan nemlendiricinin cilde daha iyi nüfuz etmesine imkan verir. İçeriğinde Malta eriği özleri vardır. Etken maddesi ise nane ailesinden bir Asya bitkisi olan Shiso’dur. Canlılığını ve parlaklığını yitirmiş, gözenekleri genişlemiş, derinlemesine temizliğe ihtiyaç duyan tüm cilt tipleri için uygundur. Maskenin ardından MUTLAKA nemlendirici veya serum kullanmalısınız. Paraben ve yağ içermez. 15 yaşından itibaren cinsiyet gözetmeksizin herkes kullanabilir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
330,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter