MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

BOP LIFTDYNAMIC SERUM

30ML

Lifting ve Sıkılaştırma Etkili Serum

700 MT Puan İcon

700,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Bio Performance LiftDynamic Serum, yaşlanmaya meydan okuyan çok fonksiyonlu serumdur. Cildin doğal yenileyici güçlerini destekleyen bu serum ile kolajen ve elastin üretimi artarken, cildiniz daha pürüzsüz, nemli ve yenilenmiş görünür. Sarkma ve kırışıklıklar gibi cilt kontüründe oluşan sorunlar üzerinde çalışır. Cildinde esneklik kaybı, derin kırışıklık ve kuruluk olan her kadın 35 yaşından itibaren bu serumu kullanabilir.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
BOP LIFTDYNAMIC CREAM

SHISEIDO

BOP LIFTDYNAMIC CREAM

Lifting ve Sıkılaştırma Etkili Çok Fonksiyonlu Krem

850,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Bio Performance LiftDynamic Serum:

- Cildinizin potansiyelini bu serumla ortaya çıkarın! Shiseido Bio-Performance LiftDynamic Serum, dış etkenlerle cildiniz arasında etkili bir bariyer kurarak, birçok yenilikçi faydayı bir arada sunar.

- Shiseido’nun orijinal TruStructive™ teknolojisi, cildin yapısını güçlendirmek ve ideal durumunu onarmak için cildin kendi doğal onarıcı güçlerinden yararlanmaya yardımcı olur. Ayrıca zaman geçtikçe zayıflayan cildin yoğunluğuna odaklanan Bio Corrective Complex içerir.

- Cildin doğal yenileyici güçlerini destekleyen bu serum ile kolajen ve elastin üretimi artarken, cildiniz daha pürüzsüz, nemli ve yenilenmiş görünür. Sarkma ve kırışıklıklar gibi cilt kontüründe oluşan sorunlar üzerinde çalışır.

- Cildinde esneklik kaybı, derin kırışıklık ve kuruluk olan her kadın 35 yaşından itibaren kullanabilir.
- Daha iyi verim almak için cildinize önce Ultimune kullanın. Ultimune, cildin bağışıklığını güçlendirdiğinden üzerine uygulanan ürünün performansını da arttırır.

- Shiseido Bio Performance LiftDynamic Serum’u sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra, eşit bir şekilde tüm yüzünüze – aşağıdan yukarıya –uygulayabilirsiniz.

- Kremiyle birlikte kullanacaksanız, önce serumu sonra kremi sürmeniz tavsiye edilir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
BOP LIFTDYNAMIC CREAM
SHISEIDO
50ML
BOP LIFTDYNAMIC CREAM
850 MT Puan Buton
Lifting ve Sıkılaştırma Etkili Çok Fonksiyonlu Krem

Shiseido Bio Performance LiftDynamic Cream, daha genç ve daha sıkı bir cilt görünümü için yaşlanmaya 24 saat meydan okuyan çok fonksiyonlu bakım kremidir. Cildi cömertçe nemlendirerek cildin yenilenme sürecini destekler. Sabah akşam düzenli kullanımla, cilt kontürünü yukarı çeken krem; cildinizi onarıp, hücre yenilenmesini ve cildin daha sıkı, daha canlı olmasını sağlar. Cildinde esneklik kaybı, derin kırışıklık ve kuruluk olan her kadın 35 yaşından itibaren kullanabilir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
850,00 TL
Birlikte Kullan Buton
SHISEIDO GÜNEŞ %20 İNDİRİM
Kampanya Aç