​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


HYDRA3 REGENETIC SERUM
%50
VALMONT

HYDRA3 REGENETIC SERUM

30ML

Yaşlanmayı Geciktirici Hidrasyon (Susuzluk Giderici) Serumu

312

312,50 TL


625,00 TL

Valmont Hydra3 Regenetic Serum, yaşlanmaya karşı savaşan ciltler için vazgeçilmez olan gerilme etkisi sağlarken en susuz cildin bile susuzluğunu anında giderir. Yüksek bir PHA içeriğine sahip olan bu hidrasyon etkinleştirici konsantre, hyalüronik asit sentezini yeniden teşvik etmek için uzun vadede etki eder. Her uygulama ile birlikte cilt maksimum hidrasyon oranını geri kazanır ve yoğunluk kazanır. Pürüzsüzleştirme etkisine sahip, yaşlanmayı geciktirici hidrasyon serumu arayan kadınlar ve ciddi susuzluk çeken ciltler için ideal bir serumdur. 30ML.

Birlikte Kullan
HYDRA3 REGENETIC CREAM

VALMONT

HYDRA3 REGENETIC CREAM

Yaşlanmayı Geciktirici Hidrasyon (Susuzluk Giderici) Kremi

352,50 TL 705,00 TL
HIZLI İNCELE
Valmont Hydra3 Regenetic Serum:

- Yaşlanmaya karşı savaşan ciltler için vazgeçilmez olan gerilme etkisi sağlarken, en susuz cildin bile susuzluğunu anında giderir.

- Yüksek bir PHA içeriğine sahip olan bu hidrasyon etkinleştirici konsantre, hyalüronik asit sentezini yeniden teşvik etmek için uzun vadede etki eder. Böylece yeniden yapılanan cildin temelleri kademeli olarak yüzeye su verir.

- Her uygulama ile birlikte cilt maksimum hidrasyon oranını geri kazanır ve yoğunluk kazanır.


- Pürüzsüzleştirme etkisine sahip, yaşlanmayı geciktirici hidrasyon serumu
- Sabahları ve/veya akşamları Valmont Hydra3 Regenetic serumun pompasını yaklaşık olarak 4 kez bastırın; yüze ve boyuna uygulayın. Hafif nazik masaj hareketleri ile ürünün cilde nüfuz etmesine izin verin.

- En verimli sonuç için Hydra3 Regenetic Cream uygulayarak bakıma devam edin.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
VALMONT
50ML
HYDRA3 REGENETIC CREAM
352
Yaşlanmayı Geciktirici Hidrasyon (Susuzluk Giderici) Kremi

Valmont Hydra3 Regenetic Cream, şiddetli dehidrasyon (susuzluk) belirtileri gösteren ciltler için ideal bir kremdir. En susuz cildin bile susuzluğunu anında giderir. Yüksek bir PHA içeriğine sahip olan bu hidrasyon etkinleştirici krem, hyalüronik asit sentezini yeniden teşvik etmek için çalışır. Her uygulama ile birlikte cilt maksimum hidrasyon oranını geri kazanır ve yoğunluk kazanır. Pürüzsüzleştirme etkisine sahip, yaşlanmayı geciktirici hidrasyon kremi arayan kadınlar ve ciddi susuzluk çeken ciltler için ideal bir kremdir. 50ML.705,00 TL 352,50 TL