​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

ULTIMUNE/BOP LD POWER PARTNER SET

Lifting Etkili Cilt Bakım Seti

279

279,00 TL

Shiseido Ultimune/Bop Power Partner Set, daha genç ve daha sıkı bir cilt görünümü yaratmayı hedefleyen bakım setidir. Setteki ürünler, cildin çok yönlü savunma gücünü artırmaya yönelik çalışır. Sette; Ultimune (30ML) cilt güçlendirici konsantre, BOP LiftDynamic (10ML) 24 saat yaşlanmaya meydan okuyan çok fonksiyonlu bakım kremi ve BOP LiftDynamic Eye Treatment (5ML) göz çevresinde sıkılaşma sağlayan çok fonksiyonlu göz çevresi bakım kremi bulunur. Ürünlerin detayları aşağıdadır.

Shiseido Ultimune/Bop Power Partner Set

- Ultimune (30ML), cildin çok yönlü savunma gücünü artırmaya yönelik çalışır. Cilt fonksiyonlarının en iyi potansiyele ulaşmasına, cildinizin tıpkı doğduğunuz andaki gibi göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olur. Cildin savunma gücünü arttıran konsantre bakımdır. Her cilt tipi ve yaş grubu bu ürünü kullanabilir.

- BOP LiftDynamic (10ML), daha genç ve daha sıkı bir cilt görünümü için 24 saat yaşlanmaya meydan okuyan çok fonksiyonlu bakım kremidir. Cildi cömertçe nemlendirerek cildin yenilenme sürecini destekler ve sarkık görünümü, kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olarak cildi sıkılaştırır.

- BOP LiftDynamic Eye Treatment (5ML), göz çevresinde sıkılaşma sağlayan çok fonksiyonlu göz çevresi bakım kremidir. Derin kırışıklıklara, koyu halkalara ve yorgun görünen cilde nüfuz ederek göz çevresi cildinin sıkılaşmasına yardımcı olur.
- Ultimune’u her sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra, gece ve gündüz kreminizden önce uygulayın.

- BOP LiftDynamic kremi Ultimune’nin ardından eşit bir şekilde tüm yüzünüze uygulayın.

- BOP LiftDynamic Eye Treatment’ı her sabah ve akşam cilt bakımı rutininizin son aşaması olarak uygulayın.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL