​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


02C Rosewood
%50
MAKE UP FOR EVER

AQUA LIP WATERPROOF PENCIL

1.2 GR

Suya Dayanıklı Dudak Kalemi

28

27,50 TL


55,00 TL

Make Up For Ever Aqua Lip Waterproof Pencil, suya dayanıklı dudak kalemidir. Bu kalemin suya dayanıklı dokusu, dudak hatlarının yeniden şekillendirilmesine ve belirginleştirilmesine imkan tanır. En sert koşullarda bile saatlerce kalıcılığını korur. Dudaklarınızın tamamına da uygulayabilirsiniz.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
ROUGE ARTIST INTENSE

Make Up For Ever

ROUGE ARTIST INTENSE

Zengin Renkli Ruj

33,50 TL 67,00 TL
HIZLI İNCELE
Make Up For Ever Aqua Lip Waterproof Pencil:

- Bu kalemin son derece suya dayanıklı dokusu, dudak hatlarının yeniden şekillendirilmesine ve belirginleştirilmesine imkan tanır.

- Ultra kalıcı ve dağılmaz olan ürün, en sert koşullarda bile saatlerce kalıcılığını korur.

- Dudaklarınızın tamamına da uygulayabilirsiniz.

- Bu kalem, uzmanların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Film ve televizyon sektörü için doğal renkler; sahne ve su balesi için ise yoğun renkler sunar.
- Hassas bir çizgi oluşturmak için her kullanımdan önce kalem açacağıyla kalemi açın.

- Gerekirse dudaklarınızı tekrar şekillendirerek doğrudan dudak çerçevenize uygulayın.

- Dudaklarınızın tamamına uygulamak için 2 farklı kalem tonu kullanın. Dudak çevresine koyu bir renk tonu ve dudaklarınıza açık bir renk tonu uygulayın ve daha sonra birbirine karıştırın.


- Dudaklarınızı daha büyük hale getirmek (çok ince dudaklarda) ya da kırışık bir dudak çerçevesini tekrar şekillendirmek için cilt yüzeyinizin yağlı olmadığından (fondöten ya da krem) emin olun ve gerekirse, Aqua Lip kalemini kullanmadan önce hafif pudra uygulayın.

- Plajda, güneş kremini uyguladıktan sonra ve suya dayanıklı bir sonuç elde etmek için Aqua Lip kalemini uygulamadan önce dudaklarınızı pudralayın. Suya dayanıklılık etkisini gidereceği için bu kalem üzerine herhangi bir yağlı madde uygulamayın.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Makaleler (31)
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
3.5GR
ROUGE ARTIST INTENSE
34
Zengin Renkli Ruj

Make Up For Ever Rouge Artist Intense, dudaklara yoğun renk veren, nemlendirici özelliğe sahip rujdur. Gün boyu kalıcıdır ve dudaklarınızın daima yumuşak olmasını sağlar. Saten ve mat bitişli olmak üzere 2 çeşidi vardır.
RENK67,00 TL 33,50 TL