​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


NARS

VELVET GLOSS LIP PENCIL

Kadifemsi Parlak Kalem Ruj

99

99,00 TL

Nars Velvet Gloss Lip Pencil, dudakları nemlendirirken onlara renk ve parlaklık veren kalem rujdur. E vitamininin yanı sıra dudakları daha dolgun gösteren nem bakımından zengin hiyalüronik asit ile zenginleştirilmiştir. Dudaklarda son derece yumuşak bir his bırakır. Uzun süre kalıcı formüle sahiptir. Dudakları kurutmaz, nemlendirir. Jumbo kalem şekliyle çok kullanışlıdır; dudaklara çizgi çekmek, dudağın tamamına rengi uygulamak ya da başka bir ruj ile eşleştirmek için kullanabilirsiniz. Bu jumbo kalem ruj, Nars Pencil Sharpener özel kalemtraş ile açılabilmektedir.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
PENCIL SHARPENER (N)

NARS

PENCIL SHARPENER (N)

Çift Gözlü Kalemtraş

25,00 TL
HIZLI İNCELE
Nars Velvet Gloss Lip Pencil:

- Dudakları nemlendirirken onları zengin renk ve parlaklıkla baştan çıkaran ve göze çarpan renk tonlarıyla süsleyen jumbo kalem rujdur.

- Dudaklarda parlak bir bitiş sağlar.

- E vitamininin yanı sıra dudakları daha dolgun gösteren nem bakımından zengin hiyalüronik asit ile zenginleştirilmiştir.

- Velvet Gloss Lip Pencil kalem rujlar çok yönlüdür. Dudak parlatıcısından daha fazla belirginlik sağlar. Bu ürün, ruj ve dudak parlatıcısından oluşan mükemmel bir melezdir!

- Uzun süre dayanıklıdır.

- Jumbo kalem şekliyle çok kullanışlıdır; dudaklara çizgi çekmek, dudağın tamamına rengi uygulamak ya da başka bir ruj ile eşleştirmek için kullanabilirsiniz.

- Rahat, kolay ve hassas uygulama sağlar.

- Bu jumbo kalem ruj, Nars Pencil Sharpener özel kalemtraş ile açılabilmektedir.
- Nars Velvet Gloss Lip Pencil’ı dudaklarınızın orta kısmına küçük dokunuşlarla uygulayabilir ve sonra dağıtmak için parmağınızı kullanabilirsiniz.

- Nars Velvet Gloss Lip Pencil’ı tamamen klasik ruj gibi kullanabilir; dudaklarınızı içten dışa ya da dıştan içe renklendirebilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
PENCIL SHARPENER (N)
25
Çift Gözlü Kalemtraş

NARS PENCIL SHARPENER, Profesyonel ve hassas makyaj malzemeleri için özel olarak tasarlanmıştır.25,00 TL