​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


100P - Açık Bej
%50
MAKE UP FOR EVER

ARTIST PLEXI GLOSS

7ML

Yoğun Yapılı ve Işıltılı Dudak Parlatıcısı

28

27,50 TL


55,00 TL

Make Up For Ever Artist Plexi Gloss, yoğun yapısı, muhteşem parlaklığı ve canlı renkleriyle dudaklarınızı tamamlayan dudak parlatıcısıdır. Dudakları yapış yapış yapmayan özel formülü, uygulama kolaylığı sağlayan aplikatör tasarımıyla makyajınızı muhteşem bir dokunuşla tamamlar. 35 farklı renk seçeneğine sahip Artist Plexi Gloss; uzun süreli kalıcılık ve bulaşmayan formülü ile dudaklara saatler boyu yeni uygulanmış görünüm veren yoğun renk sağlar.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
AQUA LIP WATERPROOF PENCIL

Make Up For Ever

AQUA LIP WATERPROOF PENCIL

Suya Dayanıklı Dudak Kalemi

27,50 TL 55,00 TL
HIZLI İNCELE
Make Up For Ever Artist Plexi Gloss:

- Artist Plexi Gloss, dudakları yapış yapış yapmayan özel formülü, uygulama kolaylığı sağlayan aplikatör tasarımı ile dudakları tamamlayan renkli dudak parlatıcısıdır.

- Nude, mercan, pembe ve kırmızı başta olmak üzere 35 farklı renk seçeneğine sahip Artist Plexi Gloss; uzun süreli kalıcılık ve bulaşmayan formülü ile dudaklara saatler boyu yeni uygulanmış görünüm veren yoğun renk sağlar.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
1.2 GR
AQUA LIP WATERPROOF PENCIL
28
Suya Dayanıklı Dudak Kalemi

Make Up For Ever Aqua Lip Waterproof Pencil, suya dayanıklı dudak kalemidir. Bu kalemin suya dayanıklı dokusu, dudak hatlarının yeniden şekillendirilmesine ve belirginleştirilmesine imkan tanır. En sert koşullarda bile saatlerce kalıcılığını korur. Dudaklarınızın tamamına da uygulayabilirsiniz.
RENK55,00 TL 27,50 TL