​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


34207
%50
MAKE UP FOR EVER

ROUGE ARTIST PALETTE

0.89 GR

5’li Ruj Paleti

62

62,50 TL


125,00 TL

Make Up For Ever Rouge Artist Lip Palette, Rouge Artist Intense ve Rouge Artist Natural renk tonlarından oluşuyor. Tam 8 farklı palet çeşidi bulunuyor. Paletlerden her biri farklı bir renk ailesini yansıtıyor: Warm Pink, Cool Pink, Warm Beige, Cool Beige, Red, Coral, Brown ve Plum. Bu paletlerin arasında herkesin zevkine uygun bir palet var ve her bir palet kusursuz bir uyum oluşturan sıcak ve soğuk tonlardan oluşan 5 renk içeriyor. Rujlar, eşit ve tutarlı bir renk yaratmak için kolayca dağılabilecek kadar yoğun.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
LIP BRUSH - 300

Make Up For Ever

LIP BRUSH - 300

Dudak Fırçası

32,00 TL 64,00 TL
HIZLI İNCELE
Make Up For Ever Rouge Artist Lip Palette:

- Tam 8 farklı ruj paletiyle ilham kaynağı olacak ve yaratıcılığı ateşleyecek 40 renk sunuyor.

- Rouge Artist Intense ve Rouge Artist Natural renk tonlarından oluşuyor. Paletlerden her biri farklı bir renk ailesini yansıtıyor: Warm Pink, Cool Pink, Warm Beige, Cool Beige, Red, Coral, Brown ve Plum.

- Rujlar, eşit ve tutarlı bir renk yaratmak için kolayca dağılabilecek kadar yoğun.
- Ruju uygulamadan önce dudak hatlarınızı belirginleştirmek için dudaklarınızı kusursuz görünecek biçimde şekillendirin. Uzun süren bir kalıcılık için dudak çerçevenize ya da dudaklarınızın tamamına Make Up For Ever Aqua Lip suya dayanıklı dudak kalemini uygulayın.

- Ardından paletteki rujları ister tek tek isterseniz karıştırarak uygulayın.

- Dudaklarınıza hacim kazandırmak için dış kısımlarına koyu, orta kısmına ise açık bir renk uygulayın: Daha sonra renkleri birbirine karıştırın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
LIP BRUSH - 300
32
Dudak Fırçası

Make Up For Ever Lip Brush 300; dudak çevresini belirginleştirmek için kullanılır ve dudak şeklinin hassas bir şekilde tanımlanmasını sağlayan, fırça.64,00 TL 32,00 TL