MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


880
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
PENHALIGON'S

BLENHEIM BOUQUET FOR MEN

Blenheim Bouquet Set – Erkekler için

790,00 TL


1670,00 TL

Sepete Ekle Buton

Penhaligon’s Blenheim Bouquet Set, erkeklerin traş ihtiyacını lüks hale getiren 4 üründen oluşan settir. Sette: Blenheim Bouquet Shaving Cream In A Tube (150ML), Blenheim Bouquet Shower Gel (300ML), Blenheim Bouquet After Shave (200ML), Blenheim Bouquet After Shave Balm (150ML) yer alıyor. Ürünlerin hepsi orijinal boydur. Blenheim Bouquet, Limon, çam, lavanta, misk ve karabiber notaları içerir. Ayriyeten Aloe Vera, E vitamini ve papatya özü içerir. Setin gerçek değeri 1.670TL’dir.

Blenheim Bouquet Shaving Cream In A Tube (150ML)
Maksimum rahatlatıcı traş kremidir. Pürüzsüz traş için sakalları yumuşatır. Cildi ustura ve kesiklere karşı korumaya yardımcı olur. Kolay ve hızlı bir traş sağlar. Cildi yumuşak ve hassas kokulu bırakır. Limon, çam, lavanta, misk ve karabiber notaları içerir. Ayriyeten Aloe Vera, E vitamini ve papatya özü içerir.

Blenheim Bouquet Shower Gel (300ML)

Vücudunuzu tertemiz yaparken hoş kokusuyla ferahlatan bir duş jelidir. Erkekler için tasarlanmıştır. Cildi yumuşatır ve maskülen kokusuyla oldukça seksidir. Limon, çam, lavanta, misk ve karabiber notaları içerir.

Blenheim Bouquet After Shave (200ML)

Traş sonrasında kaybedilen nemi takviye eder ve cildi rahatlatır. Limon, çam, lavanta, misk ve karabiber notaları içerir. Ayriyeten Aloe Vera, E vitamini ve papatya özü de içerir. Sakal traşı olduktan sonra yüzde tahriş olan bölgelere az miktarda uygulanılır. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Blenheim Bouquet After Shave Balm (150ML)

Balsam formundadır. traş sırasında kaybedilen nemi takviye eder ve cildi rahatlatır. Limon, çam, lavanta, misk ve karabiber notaları içerir. Ayriyeten Aloe Vera, E vitamini ve papatya özü içerir. 150ML.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter