MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


591
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

MEN TOTAL REVITALIZER SET

Çok Yönlü Erkek Cilt Bakım Seti

499,00 TL


1090,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Men Revitalizer Set, erkekler için çok yönlü bakım sunan settir. Sette: Shiseido Men orijinal boy göz çevresi kremi (15ML), Shiseido Zen For Men orijinal boy traş sonrası losyon (100ML), Shiseido Men yaşlanmayı önleyici krem (5ML), Penhaligon’s Quercus orijinal boy deodorant (75ML) ve tüm bu ürünlerin içinde olduğu su geçirmez çok yönlü seyahat çantası yer alıyor. Setin gerçek değeri 1090TL’dir. Setteki ürünlerin detaylı açıklamaları aşağıda yer almaktadır.

Shiseido Men Total Revitalizer Eye Cream (15ML – Orijinal Boy)
Kırışıklara ve kuruluğa karşı savaşan çok fonksiyonlu göz çevresi bakım kremi. Göz altı halkaları, şişlikler, ince çizgiler ve göz kapaklarındaki sarkmaya karşı savaşır. Bu göz çevresi kremi erkeklere özel olarak geliştirilmiştir. Her sabah ve akşam kullanılması önerilir.

Shiseido Zen For Men After Shave Lotion (100ML – Orijinal Boy)

ZEN'in canlandırıcı kokusu ve ferahlatıcı etkisi ile tıraş sonrası cildi nemlendirir. Tahrişi yatıştırır ve cildi pürüzsüz hissettirir.

Shiseido Men Total Revitalizer Cream (5ML)
Erkek ciltleri için formüle edilmiş yüksek performanslı yaşlanma önleyici kremdir. Cildin kaslarını çalıştırır, savunma sistemini güçlendirir ve cildin nemini arttırır. Cilde 24 saat boyunca nem verir. İçeriğinde ImuBuild kompleks, deniz proteini kompleksi ve hasar savunma kompleksi vardır. Nemlenmiş, sağlıklı ve renk eşitsizliği düzelmiş bir cilt görünümü ortaya çıkarır. Çizgilerde azalma ve cilt konturunde toparlanma sağlar. Sıkı ve yaşlanma belirtilerinin azaldığı bir cilde kavuşursunuz. Sağlıklı bir cilde sahip olmak isteyen, yaş veya yorgunluk belirtilerini önlemek ve onarmak isteyen 30 yaş ve üstü tüm erkekler için ideal bir üründür.Sabha ve akşam temiz cilde kullanılması önerilir.

Penhaligon’s Quercus Deodorant (75ML- Orijinal Boy)

Erkekler için meyveli ve çiçeksi bir kokudur. Limon, mandalina ve bergamotun büyüleyici karışımını içerir. 1996 yılında parfümör Christian Provenzano tarafından tasarlanmıştır. Modern ve canlı bir kokudur. Limon, mandalina ve bergamota eşlik eden meşe yosunu, sandal, kasnı, misk ve amber tatlı ve dikkat çekici bir koku ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Su Geçirmez Çok Yönlü Güzellik&Seyahat Çantası (32cmx26cmx10cm)

Oldukça hacimli ve büyük boy, çok yönlü seyahat ve güzellik çantasıdır. Çantanın boyutları (32cmx26cmx10cm) ‘dir. Bu şık maksi boy seyahat çantası, Makyaj Trendi markası olan Beauty InsideOut ürünüdür. En önemli özelliklerinin başında su geçirmez oluşu gelir. Bu yüzden özellikle seyahatlerde ve yazın tatilde kullanmak için çok idealdir. Bavul içinde eşyalarınızı organize etmek için mükemmeldir. Eşyalarınızı çok iyi muhafaza eder. Tatilde ise su geçirmez özelliğinden dolayı plajda bile kullanabilirsiniz; kitap, bilgisayar gibi asla ıslanmaması gereken eşyalarınızı korur. Oldukça dayanıklıdır.

Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter