MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


431
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

MEN TOTAL REVITALIZER SET FOR OILY SKIN

Çok Yönlü Erkek Cilt Bakım Seti – Karma ve Yağlı Ciltler

599,00 TL


1030,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Men Total Revitalizer Set For Oily Skin, yağlı ve karma cilde sahip erkekler için çok yönlü bakım sunan settir. Sette: Shiseido Men Total Revitalizer Eye Cream (5ML), Shiseido Zen For Men Shower Gel (100ML), Shiseido Men Total Revitalizer Light Fluid (80ML- Orijinal Boy), Shiseido Men Cleansing Foam (30ML), Penhaligon’s Quercus orijinal boy deodorant (75ML) ve tüm bu ürünlerin içinde olduğu su geçirmez çok yönlü seyahat çantası yer alıyor. Setin gerçek değeri 1030TL’dir. Setteki ürünlerin detaylı açıklamaları aşağıda yer almaktadır.

Shiseido Men Total Revitalizer Eye Cream (5ML)
Kırışıklara ve kuruluğa karşı savaşan çok fonksiyonlu göz çevresi bakım kremi. Göz altı halkaları, şişlikler, ince çizgiler ve göz kapaklarındaki sarkmaya karşı savaşır. Bu göz çevresi kremi erkeklere özel olarak geliştirilmiştir. Her sabah ve akşam kullanılması önerilir.

Shiseido Zen For Men Shower Gel (100ML)

Cilde yumuşaklık ve tazelenmiş hissi veren banyo ve duş jelidir. Köpüren yapısıyla rahat bir uygulama sağlar. Erkekler içindir.

Shiseido Men Total Revitalizer Light Fluid (80ML- Orijinal Boy)
Yenilikçi ve kullanışlı pompalı şişesinde, erkek cildi için formüle edilmiş yüksek performanslı yaşlanma karşıtı hafif yapılı nemlendiricidir. Sıkı ve gergin bir cilt için cilt kaslarını çalıştırır. Sarkma ve kırışıklıklar gibi gelecekteki yaşlanma belirtilerini önlemek için cildin savunma sistemini güçlendirir. Ciltteki yağ ve parlaklığı kontrol ederken cildin nemini arttırır. Pürüzsüz, sağlıklı, çizgileri azalmış bir cilt ortaya çıkarır. Yaşlanma belirtisi olmayan sıkı bir cilt sağlar. Karmadan yağlıya dönük cilde sahip, ilk yaşlanma belirtileri ortaya çıkmış 30’larındaki her erkek bu ürünü temizleme ve/veya tıraştan sonra kullanabilir.

Shiseido Men Cleansing Foam (30ML)

Cildin doğal nemine zarar vermeden kir ve yağ fazlalığını ortadan kaldıran, çok etkili erkek yüz temizleyicisidir. Tıraş kremi olarak da kullanılabilir. Su ile temas ettiğinde köpürür. Cildi canlandırır.

Penhaligon’s Quercus orijinal boy deodorant (75ML)

Erkekler için meyveli ve çiçeksi bir kokudur. Limon, mandalina ve bergamotun büyüleyici karışımını içerir. 1996 yılında parfümör Christian Provenzano tarafından tasarlanmıştır. Modern ve canlı bir kokudur. Limon, mandalina ve bergamota eşlik eden meşe yosunu, sandal, kasnı, misk ve amber tatlı ve dikkat çekici bir koku ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Su Geçirmez Çok Yönlü Güzellik&Seyahat Çantası (32cmx26cmx10cm)

Oldukça hacimli ve büyük boy, çok yönlü seyahat ve güzellik çantasıdır. Çantanın boyutları (32cmx26cmx10cm) ‘dir. Bu şık maksi boy seyahat çantası, Makyaj Trendi markası olan Beauty InsideOut ürünüdür. En önemli özelliklerinin başında su geçirmez oluşu gelir. Bu yüzden özellikle seyahatlerde ve yazın tatilde kullanmak için çok idealdir. Bavul içinde eşyalarınızı organize etmek için mükemmeldir. Eşyalarınızı çok iyi muhafaza eder. Tatilde ise su geçirmez özelliğinden dolayı plajda bile kullanabilirsiniz; kitap, bilgisayar gibi asla ıslanmaması gereken eşyalarınızı korur. Oldukça dayanıklıdır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter