​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Mail
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


%25
SIGMA BEAUTY

E68 - LINE PERFECTOR™ BRUSH

E68 – Mükemmel Çizgi Fırçası

79

78,75 TL


105,00 TL

Sigma E68 Line Perfector™, kusursuz çizgi çekmeye yarayan geniş açılı fırçadır. Jel, krem ve toz ürünlerle kullanılabilir. Özellikle üst veya alt kirpiklere uygulanan kalem çizgilerini düzeltmek için idealdir. Hassas ve keskin çizgiler çekmeye yarar.

Birlikte Kullan
EYE PAINT

NARS

EYE PAINT

Çok Yönlü Jel Eyeliner

99,00 TL
HIZLI İNCELE
- Uzun kıllara sahip, geniş açılı eyeliner fırçasıdır. Net hatlar yaratmak için elverişlidir.

- Doğrudan kirpik çizgisine uygulama yapmak için idealdir.

- Jel, krem ve toz ürünlerle kullanılabilir.

- Bakterilere karşı sentetik kıllardan üretilmiştir. Fırçanın kılları hipoalerjenik ve antibakteriyeldir. Sigmax® elyaf sentetik kıllar, yüksek çözünürlük efekti için krem ve toz ürünlerini cildinize eşit şekilde uygulayacak şekilde geliştirilmiştir. Mükemmel yumuşaklık, ısı ve kimyasal direnç, mekanik mukavemet ve yüksek dayanıklılık için tasarlanmış birinci sınıf liflere sahiptir.

- Fırça temizliği doğru yapıldığında, herhangi bir dökülme ya da bozulma olmadan fırçanız orijinal halini korur. Fırçanızın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için Sigma Spa fırça yıkama aparatlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

- Sigma ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvanlardan elde edilen hammadde kullanılmadan üretilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
EYE PAINT
99
Çok Yönlü Jel Eyeliner

Nars Eye Paint, çok yönlü jel eyeliner’dır. Bu ürün eyeliner gibi kullanılmanın yanı sıra far olarak da kullanılabilir. Ağır olmayan jel formülüyle kolaylıkla uygulanır. Hızla kurur. Metalikten mat yapıya kadar renk skalası oldukça geniştir. 18 saat kalıcılık vaadi vardır.
RENK99,00 TL