MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


81
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

YANE HAKE PRECISION EYE BRUSH

Eyeliner ve Kaş Fırçası

164,00 TL


245,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Yane Hake Precision Eye Brush, gözler ve kaşlar için ideal fırçadır. Tamamen sentetik kıllardan yapılmış düz kesilmiş ucu, kaşları kolayca tanımlar ve gözlerde de hassas ve detay uygulamalara imkan verir. Japon el yapımı bu fırça, kusursuz detay çalışması için mükemmel bir denge, esneklik ve kontrol dengesi sağlar. Eyeliner çekmek veya gözün katlanma bölgesine yapılacak hassas bir gölge işlemi için birebirdir. Kaşlarınızdaki boşlukları da gayet doğal bir şekilde doldurmanıza imkan verir.

Birlikte Kullan
NANAME FUDE MULTI EYE BRUSH

SHISEIDO

NANAME FUDE MULTI EYE BRUSH

Çok Yönlü Far Fırçası

209,00 TL 260,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Yane Hake Precision Eye Brush:

- Japon el yapımı göz ve kaş fırçasıdır. Eyeliner çekmek veya gözün katlanma bölgesine yapılacak hassas bir gölge işlemi için birebirdir. Kaşlarınızdaki boşlukları da gayet doğal bir şekilde doldurmanıza imkan verir.

- Tamamen sentetik kıllardan yapılmış düz kesilmiş ucu, kaşları kolayca tanımlar ve gözlerde de hassas ve detay uygulamalara imkan verir.

- Gizli Çekirdek Teknolojisi: Yoğun şekilde dikilmiş kıllar, kolay harmanlama ve çizgi, iz bırakmayan bir uygulama için yumuşak, esnek liflerle çevrelenmiş sağlam bir iç yapı oluştururlar.
Sentetik Kıllar: Tüm makyaj dokularıyla uyumlu olan bu hayvan dostu lifler, ince çizgilere dolmaz ve yüz hatlarına uygun konik uçlara sahiptir.
Ergonomik Tasarım: Elinize rahatça oturtulacak şekilde tasarlanmış modern tasarım, kontrollü bir uygulama sağlar.
- İnce bir eyeliner çizgisi için fırçayı yüzünüzde 90 derecelik bir açıyla tutun. Daha kalın, daha cesur bir sonuç için fırçayı 45 derecelik bir açıyla tutarak uygulama yapın.

- Kaşlarınızdaki boşlukları kılların çıkış yönüne doğru minik dokunuşlarla doldurun.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
NANAME FUDE MULTI EYE BRUSH
SHISEIDO
NANAME FUDE MULTI EYE BRUSH
Çok Yönlü Far Fırçası

Shiseido Naname Fude Multi Eye Brush, çok yönlü bir göz fırçasıdır. Kusursuz dumanlı gözler yaratır, zahmetsizce renkleri karıştırır ve dağıtır. Diyagonal olarak kesilmiş sentetik kılları her göz şekline uygulama yapmaya uygundur. Krem ve toz farları yaymak, karıştırmak ve dağıtmak için kullanılabilir. Japon el işi sanatı ile üretilmiş olan bu ultra yumuşak fırça, göz kapağını yıpratmaz, çizmez. Yumuşacık ve rahat bir uygulama yapmanıza imkan verir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
260,00 TL 209,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter