MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SIGMA BEAUTY

ESSENTIAL KIT

Temel Fırça Seti

1299,00 TL

Sepete Ekle Buton

Sigma Essential Kit, yüz ve gözler için özel olarak tasarlanmış profesyonel fırça setidir. En çok tercih edilen 12 adet makyaj fırçasından oluşur. Set içeriğinde; E05, E30, E40, E55, E60, E65, E70, F30, F40 F50, F60, F70 makyaj fırçaları bulunmaktadır. Setin gerçek değeri 1172TL'dir. Fırçaların kullanım detayları aşağıdadır.

Birlikte Kullan
SPA® EXPRESS BRUSH CLEANING MAT

SIGMA BEAUTY

SPA® EXPRESS BRUSH CLEANING MAT

Ekspres Fırça Temizleme Matı

159,00 TL 249,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Sigma Essential Kit içerisinde yer alan fırçalar:

E05 Eye Liner: Eyeliner uygulaması için özel olarak tasarlanmıştır. Küçük açılı fırça yapısına sahiptir. Jel eyeliner uygulamasında profesyonelce uygulama yapabilirsiniz.

E30 - Pencil: Göz makyajı için özel olarak tasarlanmış makyaj fırçasıdır. Yumuşak, konik fırça yapısına sahiptir. Gözlerin iç köşesini vurgulamak, gölge yapmak ve üst ve alt kirpik çizgilerini belirginleştirmek için kullanabilirsiniz.

E40 - Tapered Blending: Yuvarlak , kabarık ve konik karıştırma fırçasıdır. Sert çizgileri yumuşatmak için tasarlanmıştır. Koyu göz makyajlarında yumuşak geçişler sağlamak için mükemmel sonuç sağlar.

E55 - Eye Shading: Ürünün eşit ve güçlü bir şekilde uygulanması için rengi tüm göz kapağına yaymanızı sağlar.

E60 - Large Shader: Göz kapağına krem ve toz farları tek hamlede yayan ve harmanlayan fırçadır. 7

E65 - Small Angle: Küçük açılı ince eyeliner fırçasıdır. Keskin, sık kılları sayesinde üst ve alt kirpik çizgileri arasında hızlı ve kolay hareket ettirilebilir. Jel, krem ve toz yapıdaki ürünlerle kullanılabilir.

E70 - Medium Angled Shading: Yumuşak açılı ve eğilimli fırça yapısına sahiptir. Kaş kemiğinizin üzerine gölge oluşturarak bakışlarınızı belirginleştirebilirsiniz.

F30 - Large Powder: Büyük yuvarlak ve kabarık fırça yapısına sahiptir. Pudra uygulaması için özel olarak tasarlanmıştır. Yüz ve vücut kullanımına uygundur.

F40 - Large Angled Contour: Kontür uygulaması için özel olarak tasarlanmış makyaj fırçasıdır. Allık, bronzlaştırıcı ve toz ürünlerin kullanımı için idealdir.

F50 - Duo Fibre: Büyük, düz ve yumuşak fırça yapısına sahiptir. Toz, sıvı ve krem ürünlerin kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır. Cilde airbrush etkisi verir.

F60 - Foundation: Fondöten uygulaması için özel olarak tasarlanmıştır. Krem ve sıvı ürünlerin kullanımı için uygundur.

F70 - Concealer: Kapatıcı uygulaması için özel olarak tasarlanmıştır. Yüz bölgesinde küçük alanları gizlemek için uygundur. Likit ve krem ürünlerin kullanımı için idealdir.

- Fırçaların hepsi bakterilere karşı sentetik kıllardan üretilmiştir. Fırçanın kılları hipoalerjenik ve antibakteriyeldir. Sigmax® elyaf sentetik kıllar, yüksek çözünürlük efekti için krem ve toz ürünlerini cildinize eşit şekilde uygulayacak şekilde geliştirilmiştir. Mükemmel yumuşaklık, ısı ve kimyasal direnç, mekanik mukavemet ve yüksek dayanıklılık için tasarlanmış birinci sınıf liflere sahiptir.

- Fırça temizliği doğru yapıldığında, herhangi bir dökülme ya da bozulma olmadan fırçanız orijinal halini korur. Fırçalarınızın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için Sigma Spa fırça yıkama aparatlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

- Sigma ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvanlardan elde edilen hammadde kullanılmadan üretilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
SPA® EXPRESS BRUSH CLEANING MAT
SIGMA BEAUTY
SPA® EXPRESS BRUSH CLEANING MAT
Ekspres Fırça Temizleme Matı

Sigma Spa® Express Brush Cleaning Mat, hem göz hem de yüz fırçalarını temizlemek için küçük ebatta (22.5cm x 16.5cm) patentli 7 doku içeren yenilikçi bir mattır. Kullanımı son derece pratiktir; lavabo içine yerleştirilerek kullanılır. Tüm lavabolarla uyumludur. Temizleme matının lavabo içinde kaymaması ve güvenle tutunması için arkasında vantuzlu kabartmaları vardır. Lateks, BPA, kurşun ve toksik madde içermez. Makyaj fırçalarınızı mükemmel şekilde ve hızlıca temizler. Kullanım detayları aşağıdadır.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
249,00 TL 159,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter