MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SIGMA BEAUTY

3DHD® MAX KABUKI

3DHD Max Kabuki Makyaj Fırçası

239 MT Puan İcon

239,00 TL

Sepete Ekle Buton

Sigma 3DHD Max Kabuki, klasik 3DHD Kabuki fırçanın daha geniş ve daha kabarık versiyonudur. Bu en üst düzeye çıkartılmış versiyonda, daha satenimsi ve kapatıcılığı daha yüksek bir fondöten bitişi elde edersiniz. Klasik versiyonunda olduğu gibi bu fırça da yüzün her yerine likit, krem ve toz ürünleri mükemmel şekilde uygulayan benzersiz bir tasarıma sahiptir. Açılı eğri şeklindeki fırçası patentlidir. Ürünü eşit şekilde dağıtır. Fondöteni kusursuz şekilde yüzünüze uygulamak için idealdir. Fırçanın kılları, bakterilere karşı Sigmax® elyaf sentetik kıllardan üretilmiştir. Bu yüzden antibakteriyel ve hipoalerjeniktir.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
F80 - FLAT KABUKI™ BRUSH

SIGMA BEAUTY

F80 - FLAT KABUKI™ BRUSH

F80 - Fondöten Fırçası (Ödüllü ve ‘Bestseller’)

249,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Klasik 3DHD Kabuki fırçanın daha geniş ve daha kabarık versiyonu olan 3DHD Max Kabuki, özel patente sahip açılı eğri şeklinde ve çok fonksiyonlu fırça yapısına sahiptir.

- Klasik versiyonundan farkı, daha satenimsi ve kapatıcılığı daha yüksek bir fondöten bitişi elde etmenizdir.

- Krem, toz ve likit ürünlerin mükemmel şekilde yüzde kullanımı için tasarlanmıştır. Fondöten uygulaması için eşsiz bir makyaj fırçasıdır.

- Fırçanın özel şekli sayesinde ürün yüzün en hassas noktalarına dahi ulaşarak eşit bir şekilde dağılır.

- Bakterilere karşı sentetik kıllardan üretilmiştir. Fırçanın kılları hipoalerjenik ve antibakteriyeldir. Sigmax® elyaf sentetik kıllar, yüksek çözünürlük efekti için krem ve toz ürünlerini cildinize eşit şekilde uygulayacak şekilde geliştirilmiştir. Mükemmel yumuşaklık, ısı ve kimyasal direnç, mekanik mukavemet ve yüksek dayanıklılık için tasarlanmış birinci sınıf liflere sahiptir.

- Fırça temizliği doğru yapıldığında, herhangi bir dökülme ya da bozulma olmadan fırçanız orijinal halini korur. Fırçanızın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için Sigma Spa fırça yıkama aparatlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

- Sigma ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvanlardan elde edilen hammadde kullanılmadan üretilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
F80 - FLAT KABUKI™ BRUSH
SIGMA BEAUTY
F80 - FLAT KABUKI™ BRUSH
249 MT Puan Buton
F80 - Fondöten Fırçası (Ödüllü ve ‘Bestseller’)

Sigma F80 - Flat Kabuki™ Brush, çok yumuşak ve yoğun kıllara sahip düz uçlu kabuki fondöten fırçasıdır. Markanın ‘bestseller” fondöten fırçasıdır. Ürünü emmeden, yüze eşit şekilde ve iz bırakmadan uygular. Fondöten cilde tam olarak ve homojen şekilde nüfuz eder. Tam kapatıcı bir bitiş sağlar. Fondöten uygulamaları için olmazsa olmaz bir fırçadır.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
249,00 TL
Birlikte Kullan Buton
GÜNEŞ %30'A VARAN İNDİRİMLER
Kampanya Aç