MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SIGMA BEAUTY

F83 CURVED KABUKI™

F83 Kıvrımlı Kabuki Makyaj Fırçası

169 MT Puan İcon

169,00 TL

Sepete Ekle Buton

Sigma F83 Curved Kabuki, hafif veya yoğun şekilde fondöten ya da kontür uygulaması yaparken yüzünüzün hatlarını kusursuz biçimde sarması için tasarlanmıştır. Yanak oyuğunda veya elmacık kemiği boyunca tam istediğiniz yere renk uygulamak için likit, krem ve toz ürünlerle kullanabilirsiniz. Eğimli üst fırça başlığı eşsizdir. Fondöten, kontür ve allık uygulamaları için ideal bir fırçadır. Fırçanın kılları, bakterilere karşı Sigmax® elyaf sentetik kıllardan üretilmiştir. Bu yüzden antibakteriyel ve hipoalerjeniktir.

Ürün Detay Güzellik Hattı
- F83 Curved Kabuki, fondöten, kontür ve allık uygulamaları için tasarlanmış yüzün kıvrımlarına tam oturan benzersiz bir makyaj fırçasıdır.

- Yanak oyuğunda veya elmacık kemiği boyunca tam istediğiniz yere renk uygulamak için likit, krem ve toz ürünlerle kullanabilirsiniz

- Bakterilere karşı sentetik kıllardan üretilmiştir. Fırçanın kılları hipoalerjenik ve antibakteriyeldir. Sigmax® elyaf sentetik kıllar, yüksek çözünürlük efekti için krem ve toz ürünlerini cildinize eşit şekilde uygulayacak şekilde geliştirilmiştir. Mükemmel yumuşaklık, ısı ve kimyasal direnç, mekanik mukavemet ve yüksek dayanıklılık için tasarlanmış birinci sınıf liflere sahiptir.

- Fırça temizliği doğru yapıldığında, herhangi bir dökülme ya da bozulma olmadan fırçanız orijinal halini korur. Fırçanızın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için Sigma Spa fırça yıkama aparatlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

- Sigma ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvanlardan elde edilen hammadde kullanılmadan üretilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
MT Puan Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç