​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

PERFECT FOUNDATION BRUSH

Fondöten Fırçası

169

169,00 TL

Shiseido Perfect Foundation Brush, el yapımı özel bir teknikle üretilen ve özel kıllara sahip olan bir fondöten fırçasıdır. El yapımı özel bir teknikle üretildiğinden fırçayı yıllarca da kullansanız, tek bir kıl bile dökmez. Çünkü her bir kıl, fırçaya tek tek dikilmiştir. Oldukça küçük boyutlarda, sık kıllı ve tok bir fırçadır. Düz ve bir ucu hafifçe eğimli bir fırçadır, bu da kolay uygulama sağlar. Her türlü fondöteni çizgi ve iz bırakmadan yüze kusursuz şekilde uygular. İster likit, ister kompakt, ister kremsi yapıda olsun, her dokudaki fondöteni bu fırça ile yüzünüze eşit ve pürüzsüz şekilde uygulayabilirsiniz. Küçük ve kontrolü kolay olan bu fırça ile istediğiniz miktarda ürünü alabilir ve istediğiniz kapatıcılığa kolayca ulaşabilirsiniz.

Birlikte Kullan
SYNCHRO SKIN GLOW LUMINIZING FLUID FOUNDATION SPF20

SHISEIDO

SYNCHRO SKIN GLOW LUMINIZING FLUID FOUNDATION SPF20

Cilde Doğal Aydınlık& Işıltı Veren Likit Fondöten SPF20

199,00 TL
HIZLI İNCELE
Shiseido Perfect Foundation Brush:

- Bol ödüllü bir fondöten fırçası olan Shiseido Perfect Foundation Brush, her yapıdaki fondöteni çizgi ve iz bırakmadan yüze kusursuz şekilde uygular.

- Fırçayı yıllarca da kullansanız, tek bir kıl bile dökmez. Bunun sebebi, el yapımı özel bir teknikle üretilmesidir. Her bir kıl, fırçaya tek tek dikilir.

- Oldukça küçük boyutlarda, sık kıllı ve tok bir fırçadır. Düz ve bir ucu hafifçe eğimlidir, bu da kolay uygulama yapmanızı sağlar.

- İster likit, ister kompakt, ister kremsi yapıda olsun, her dokudaki fondöteni bu fondöten fırçası ile eşit ve pürüzsüz şekilde cildinize uygulayabilirsiniz.

- Kontrolü kolay olan bu fırça ile istediğiniz miktarda ürünü alabilir ve istediğiniz kapatıcılığa kolayca ulaşabilirsiniz.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Makaleler (31)
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
SYNCHRO SKIN GLOW LUMINIZING FLUID FOUNDATION SPF20
199
Cilde Doğal Aydınlık& Işıltı Veren Likit Fondöten SPF20

Synchro Skin Glow Luminizing Foundation SPF20, yeni zenginleştirilmiş formülüyle cilde ışıltı veren fondötendir. Cilt kusurlarını kapatarak doğal bir görünüm sağlar. Aynı zamanda ciltte gün boyu kalıcı, güzel bir parlaklık yaratır. Orta ve ortadan fazla ayarlanabilir kapatıcılığı vardır. İnce bir yapıya sahip olan ürün, ciltte ağırlık yapmaz. Cildine nem, ışıltı ve doğal kapatıcılık kazandırmak isteyen her kadın için idealdir. Normal, kuru, kuruya dönük ve karma ciltler için idealdir. 30ML. Renk seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız var ise, uzman@makyajtrendi.com adresine makyajsız ve güzel ışıkta çekilmiş bir fotoğrafınızı gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız cilt renginize göre analiz yaparak tavsiyelerde bulunacaktır.
RENK199,00 TL