​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

PERFECT FOUNDATION BRUSH

Fondöten Fırçası

169

169,00 TL

Shiseido'nun yenilikçi teknolojisi, mükemmel fondöten görünümü yaratmak için geleneksel Japon fırça yapım tekniklerini bir araya getiriyor.

Birlikte Kullan
PERFECT REFINING FOUNDATION SPF15

SHISEIDO

PERFECT REFINING FOUNDATION SPF15

Cildi Pürüzsüzleştiren Likit Fondöten SPF15

149,00 TL
HIZLI İNCELE
Sonunda, artık likit, krem ya da toz bütün formülasyonlarla kullanılabilecek bir fondöten fırçası var. Shiseido'nun yenilikçi teknolojisi, mükemmel fondöten görünümü yaratmak için geleneksel Japon fırça yapım tekniklerini bir araya getiriyor. Eşit bir uygulama ve kusursuz bir görünüm için her türde yapıyı mükemmel bir şekilde kavrar. Hafif konik uçlu telleri, kılların bütün yüz hatlarına en iyi şekilde ulaşabilmesini sağlayan açılı bir eğim yaratır. Kısa sapı, uygulama sırasında hassas kontrol ve seyahatlerde kolayca taşınmasını sağlar.

•Uzunluk: 4.5"
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Makaleler (34)
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
30ML
PERFECT REFINING FOUNDATION SPF15
149
Cildi Pürüzsüzleştiren Likit Fondöten SPF15

Shiseido Perfect Refining Foundation SPF15, göze çarpan gözenekleri, akne izlerini, cilt tonundaki eşitsizlikleri ve cilt pürüzlerini gizleyen likit fondötendir. Yorgunluk belirtilerini de yok eder. Güneş koruma faktörü 15’tir. Ortadan yükseğe ayarlanabilir kapatıcılıktadır. Yarı mat bitişlidir. Oldukça akışkan ve hafif bir yapısı vardır. Cildin nem dengesini en iyi düzeye çıkarırken parlaklığı en aza indirir. 15 saat boyunca dayanıklıdır. Normal, karma ve yağlı ciltler için idealdir. 30ML.Renk seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız var ise, uzman@makyajtrendi.com adresine makyajsız ve güzel ışıkta çekilmiş bir fotoğrafınızı gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız cilt renginize göre analiz yaparak tavsiyelerde bulunacaktır.
RENK149,00 TL